Fenerbahçenin Sneijder transferini engelleme hamlesini nasıl buluyorsunuz?

Gs yöneticisi İrfan Aktarın iddasına göre Fb yönetiminin Sneijder transferini engellmek için Hooijdonk’uda alıp İtalyaya gitmişler ama İnter Başkanı Moratti Galatasarayla mutabakata vardık diyerek randevu isteğini geri çevirmiş bu olayları Fb taraftarlarına bağlamaıyorum ama Fenerbahçe yönetiminin bu hamlesi tam bir rezillik değilmi?Bu kadar düştülermi?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeli olarak; Aziz Yıldırım'a hep destek verdim. Ama artık dur! Galatasaray çok büyük 2 transfer yaptı. 2 tane dünya yıldızı, en önemlisi 2 tane 'çilek' getirdi. Sneijder'i engelleme olarak düşünmüyorum. Sneijder-Galatasaray görüşmeleri başlamadan önce Fenerbahçe zaten ilgileniyordu. Ama bu engelleme olayı gerçekten olduysa, yazıklar olsun Fenerbahçe yönetimine. ''2-3 transfer yapacağız, yıldız getireceğiz. Sadece Avrupa değil, dünya bizden bahsedecek.'' diyordu Aziz Yıldırım. Ne oldu? Fos.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nette araştırdım biraz,doğruymuş.Ama bu aziz yıldırımın,o yöneticinin ve hooijdonk un şeref fukaralığı ve ezikliğidir.Tüm fener camiasına mal etmek doğru olmaz.

3|3
    0|1
  • aldıkmı :))) aldık heheh bosa ugrasmıslar oyle bısey varsa:D

0|1
    0|0
  • Şimdi Milliyette okudum bu haberi engellemek için ellerinden geleni yaptılar şuanda adamı beğenmiyolar...Daha fazla da düşer bunlar..

1|0
    0|0
  • Kaynak lazım. Fbli diye de paso ezmeyelim yani.

0|0
    0|0
    • işin içinde aziz yıldırım varsa ezelim bence:D

• onlarda azizin uşaklarıydı bende fenerbahçeliyim benneden gitmedim hiç oralara tanıdığım hiç kimse orda olmadı gerçek fenerbahçeli değil di onlar para ile tutulmuş adamlardı

• ben fenerbahçeyi seviyorum aziz yıldırımı değil teklifini red edeyorum ve yokummm diyorumm

Erkekler Ne Diyor 11

• Aziz yıldırım ve arkadaşları bizi küçük düşürmek için elinden geleni yapıyor artık gitmesini istiyoruz fenerbahçenin başında kaldığı her dakika bize zarar veriyor, ne sanıyor anlamadım ki sneijderi galatasarayın elinden alınca onu kahraman mı ilan edeceğiz.

2|1
    0|0
  • arkdaslar iyi olan dogru olan durust olanin yoluna taş koyan cok olur.

biz sikeyle falan yapamadik emegiyle yapan adamlarada yaptirmayalim mantigiyla devam ediyorlar.

fenerin basindaki adam aziz yildirimin gecmisine yaptigi islere bakilirsa nasil bir seref! fukarasi oldugu belli olur zaten.

turkiyede buyuk takimlarin hepsi sike sorusturmasina ugramisken ifade bile alinmyan tek takim serefli GALATASARAYDIR.

Sike sahaya yansimadi da dense herkes kimin ne oldugunu biliyor.

dunya iki Turk buyuklugunu asla kabul etmez

Birincisi ATATURK

ikincisi GALATASARAY ...

0|0
    0|0
  • hapis azizi korkutmamış

0|1
    0|0
  • fener her zaman ki gibi çirkefliğine devam etmiş şaşırmadım,ilk olarak kadıköyde ezeceğiz bu sene sonra 4 sene daha şampiyon olup toplam 5 sene üst üste şampiyon olunca bunlar 7 çocuğa hamile gibi olacaklar.Aziz ekonomik olarak çöküyor,fener de ekonomik çalkantı başlandı.:D

0|0
    0|0
  • rezillik görmek isteyen haberi okusun, dedikodu değil, yaşanmış bir olay

link

1|0
    0|0
    • Üff geldi gene yaaa

• Ben nasıl rahat ve içimden geldiği gibi konuşuyorsam sen de öyle konuş. İkimiz de SMod'uz. Ağırlığını hissetmeye gerek yok.

Bu aranızda toplanıp Hold'em oynamaya benzemiyor ama federasyonu olan bi' organizasyon.

Konudan uzaklaşıyoruz. Konu, FB'nin Sneijder'i baltalamak için çaba sarfetmesi. Konuya dönersek iyi olur aksi halde "Alakasız" diye mesajlarımız kaldırılabilir.

• Holiganizm. No no (N)

• Normal bişi değilmi fb yönetimi yani aziz yönetimi artık elindeki son kozu oynuyo ama başarılı olamaz artık parasal olarak da geriye düştüler vay bundan sonraki hallerine artık iflas ederlermi acaba olabillir ya neden olmasın :)

0|0
    0|0
  • futbolda böyle şeyler malesef oluyor bu iş resmen para kavgası olmuş başka bişi değil

0|0
    0|0
  • Yazık...

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • belki adam yalan söylüyor hemen cezayı kestiniz :D

0|0
    0|1
  • "Inter başkanı, FB yönetimini Morartti" diyorsun yani.

1|0
    0|0
    • hayalleriniz bile bizi yenmek üzerine kurulu bro :DD

• birşey derdim dediğimi dedim işte kibarca altta ya la

onlar sayılıyor mu sen onu söyle :D

federasyonu var diye yoldan adam çevirip, bunlar fenerliymiş biz bunları yendik o halde Fenerbahçe'yi yendik diyebiliyorlar mı birader. çevirme lafı işte

Şınayder 'i de baltalamaya çalıştıysak da ancak beceremedikleri için kızarım yoksa aferin :D

• içimize işlemiş :D

• türkiyede artık futbol özetle b*k.

0|0
    0|0
Yükleniyor...