Protein tozu haberi yüzünden Annem tüm supplement lerimi saklamış nasıl ikna edeceğim?

Ya bugün haberlerde protein tozu kullanmak karaciğer ve böbreklere zarar veriyor diye haber dinlemiş tüm herşeyi ya saklamış ya da atmış ne desem inanmıyor kimyasal zannediyor. Böyle haberi çıkaranın neyse..
3 kilo Nitro protein tozu daha yeni açmıştım
150 Tablet BCAA
150 Tablette amino asit vardı..

Gece gece uğraştırıyor inşallah atmamıştır dışarı çıkıp çöpe mi baksam ne yapsam

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kadın haklı

0|0
    0|0
    • Neden haklı Whey hayvansal protein sonuçta

• 110 gram protein ihtiyacım var 24 saate 50 yemeklerden alsam gerisini toz ve tabletten karşılıyorum. Almak zorundayım ihtiyacım var desteğe

• Spordan önce içiyorum bide sonra.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• protein tozuna ne ihtiyaç var? 201 boyun var 75 kilo zayıfım çoğu protein tozu kullan dedi ağzıma sürmedim sürmem gerek yok doğal yol varken sporda kullananlar felan var ama hiç gereği yok boşver

0|0
    0|0
  • olum içmeyin onları hep zarar doğal beslen

0|0
    0|1
    • Onlarda doğal Whey doğal hayvasal protein peynir altı suyu

• sen öyle san ben de doğal diye aldım hem de an kaliteli halksağlığı müdürlüğün de ineceletteim bir ahbap vasıtası ile kesinlikle kullanma dediler 2 milyarlık malzemyedi attım hepsini sana yemin ederim

• Protein tozu ile ilgili söylenen efsaneler işte..

Yenisini alacaksın mecbur

0|1
    0|1
    • Ya abi haberlerde çıkmış bide saçmalık spor yapıyorum sonuçta ne zararı olcak whey hayvansal protein anlatamıyorum anneme

• Yahu karaciğeri yoruyormuş. Ama arada bir supplementlere ara verirsin olur biter yani. Sanki yediğimiz tavuklar, etler çok mu doğal? Emin olun o supplementler şu anki bütün yiyeceklerden daha doğal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...