Kızı denemek istiyoruz ne yapabiliriz?

benim arkadaşımın arkadaşı var arkadaşım öyle arkadaşlıktanda öte bacım sıfatında yeni evlendi 5 ay oluo ve uzakta benden çok uzakta İstanbul'da bacım m... diye bi kızla arkadaş kız öyle böle değil çok rahat amcasının yanında kalio bacımda kaldığı günlerde teyzesi amcasını arayıp olmadığı yalanlar soluo neyse orda kalio bacımın tek kelimesini kız +18 çekio şaka olarak tabii o lafları solerken eniştemde yanlarında bende diorum ki bugün kocamın yanında bunu yapan yarın kocamı alır yatağına bacıma dikkatli olmasını söylüyorum ve biz kızı denemek istioruz neler yapabiliriz... siz olsanız ne ile denerdiniz

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• bunu sen değil arkadaşın düşünsün koca onun arkadaş onun arkadaşı sen neden bukadar rahatsız oluyorsun bak sonra sana derler kocasına göz diktin ona göre

1|0
    0|0
    • bacıdan öte diorum ve mutlu olmsını istiorum o kızı görmedim ama telle konuşmaarda sesini duyuorum kikir kikir gülüo kocasıyla konuşup ve konuşmlaraından öyle bl degil acaip sinir oluorum ya sen bi genç kızsın ne işn var daha 1 2 aylık tanıdıgın birinin evinde artı sevgilisini çagırıo onlarda kalıolar bide otel kiralamılş kız sevgilisyle 2 gün 2 gece kalıcaklarmış yani böle bı kızın bacımın evine girmesini istemiorum

• Bu benim ilk en iyi cevabımmış waybe ödülde aldık , bak şimdi mutlu oldum işte:)

• :))) hayırlı olsun o zaman :D

Erkekler Ne Diyor 7

• yanlış işlerle uğraşma..benzinle şaka olmaz..eviniz barkınız gider..deneyip ne yapacan ?..

0|0
    0|0
  • Brezilya dizilerini andıran olaylar silsilesine dönüştürmeyin fazla bu durumu :) gizli kamera konabilir mesela en basitinden bi örnek.

0|0
    0|0
  • Sorun bende mi bilmiyorum ama okuduğumdan hiçbir şey anlamadım .mk

0|0
    0|0
  • Sen eniyosi o arkadasini terket

0|0
    0|0
  • böyle şeylerle uğraşacağınıza; kızı uyarıp, hoşlanmadığını doğru düzgün davranmasını söylesin bacın.

0|0
    0|0
  • denemeye gerek yok. direkt*i çeksin bacın:)

0|0
    0|0
  • Brezilya dizilerini andıran olaylar silsilesine dönüştürmeyin fazla bu durumu :) gizli kamera konabilir mesela en basitinden bi örnek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...