Bu yaşınıza kadar aklınızdan geçen komik bir anınız oldu mu? :)

ben mesela 2 tane hamam böceği antenlerini birbirine çarptırıodu bende içimden dedimki bunlar niyeti bozmuş gittim içeriden japon yapıştırıcımı aldım ve üstlerine döktüm üstlerinden duman cıkmıştı ve 2 side hareketsiz halde canlı gibi yerde duruolardı :D şimdiden teşekkürler yorumlar için hayırlı sabahlar :D

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• 3 yaşındayken gece bilinçsizce uyanıp klozet yerine annemlerin yatak odasındaki çekmecelerin birini çekip işemişliğim var.

1|1
    0|0
    • mükemmel :D bende kanadı kırık bi güvercin bulmuştum kanadını yara bandıyla yapıştırdım sonra apartmanın çatısından ucsun die aşşagı bırakmıştım yere çakılmıştı garip ben suçsuzum :D

• Sağolasııın :D

Kızlar Ne Diyor 5

• sadist :)...

0|1
    0|0
  • ayy hamam böceğine hiç bukadar yakın temasta bulunmadım öğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ

0|1
    0|0
    • hahaha :D çok güzel oldu ama cidden üstlerinden buharları cıkmıstı :D

• tamam abisi poğçamı yiyim...sonra akşama doğru anlatırsın...hepten sende götürme iştahımı..

• sabredemedim akşama doğru sorsaydım keşke bu soruyu :D

• Her anım komik aslında:)

0|1
    0|0
  • Cani o.O

0|1
    0|0
  • pek olmadı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• senin bin kat büyüklüğündeki bi canlı sana doğru yalaşıp üzerine 50 litre japon yapıştırıcı dökse ne hissedersin acaba

1|1
    0|0
  • dayı dediğim yakın bir akrabamızın marangoz atölyesi vardı.çocukken yanına giderdim ofiste falan takılırdım.bir tane yavru köpek vardı atölyede yemek falan verirlerdi ama ben sinek yedirirdim.sinekleri yakalar çakmakla kızarttıktan sonra atardım önüne hapur hüpür götürürdü namıssız.

0|1
    0|0
    • hahahha sende ben kafadansın abi :D helall

• kuyruğu bırakıp kaçıyorlar zaten.yakalaması zor anam ağlıyor tutana kadar.

• :D helal abi ne diyim

Yükleniyor...