Doğayı mı daha çok seversiniz yoksa metropol kenti mi?

yani dağ, deniz ve ormanın olduğu, şelalelerin ırmakların olduğu, tatil beldelerinin olduğu şahane manzaralı şehir merkezine yakın dubleks villa türü müstakil bir evde mi ikamet etmek isterdiniz?... yoksa yüksek binalarla çevrili, üstün teknolojinin olduğu, daha çok yapay parkların bulunduğu, iletişimin ulaşımın v.s... çok kolay olduğu, dünyanın en iyi havuzlarının aqua parklarının, luna parklarının olduğu... eğlenilecek çok yerin olduğu metropol bir kent te mi ikamet etmek isterdiniz?

• Doğa
    43% (3)67% (2)50% (5)Oy Ver
  • Metropol kent
    57% (4)33% (1)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• doğa ortamını severim deniz ırmak ws ws.. ağaçlar kuş sesleri.. ama benim gibi arı böcek sinek cart curt gibi gerzek gerzek şeylerden nefret edip tiksinenler vardır mutlaka anlarlar beni :D bunlar yuzunden metropol daha iyi gelıo bana ..

0|1
    0|0
    • börtü böcek için orman yakıyorsun yani :)

• üstüne kusarım bak ona göre :)) ama benim midemi bulandıramazsın :) yine de teşekkür ettim balgamlı da olsa soğuk soğuk iyi geldi napalım hatır için balgamlı içecek bile içilirmiş, saol ellerin dert görmesin :)

• neyse hacı ben kaçar ders çalışmam lazım sınavlar yakın :( güzel sohbetin için teşekkürler iyi geldin bana sayende deşarj oldum... kib iyi günler :))

Kızlar Ne Diyor 11

• Medeni şehir hayatını da seviyorum, doğayı da.. Avrupa tarzı köy kasaba şehir karışımı yerleşimleri daha çok beğeniyorum, bir yandan şöyle merkezi, pratik küçük bir dairem olsa diyorum.. Gezginim.

0|1
    0|0
  • Dağ,deniz havası insana çok iyi gelirde bi süre sonra sıkılır..Metropol kent bana daha uygun hızlı iletişim,Eğlence,Aqua parklar Vs.Daha çok eğlenirim :) Kafa dinlemek içinde dediğin dağın ordaki eve kaçarım olmazmı :D

0|1
    0|0
    • çok paran varsa iki ayrı yerde de yaşayabilirsin bi gün orda bi gün burda :) doğayı da metropolü de herkes sever, sevmeyen adam çok nadir çıkar ama ben hangisi siz de daha ağır basar onu merak ediyorum? :)))

• Sanırım metropol %51 Doğa %49 :))

• çok yakınmış oranlar ama metropol kızısın anladık zaten belli :)))

• Metropol kent

0|1
    0|0
  • ikisinide .

0|1
    0|0
  • İkisinden de biraz olsun

0|1
    0|0
  • yazlari dogada kislari da metropolde yasamak isterdim ama 4 mevsim metropoldeyim :S

0|1
    0|0
    • en güzeli :) ama ağır basan hangisi? birine imkanın yetiyorsa?

• ikisi arasida git gel yapardim her gun nedense mantigim doga diyor ama metropolde yasamak da bir aliskanlik:) dogada yasardim ama her gun metropole giderdim diyeyim:D

• metropolde dağ bayırı aratmıo ki , ayısı var, öküzü var, böcegi var...

0|1
    0|0
  • benim soruyu ekmişsin bükmüşsün yeni soru yapmışsın kardeş. helal etmiyom.

0|1
    0|0
    • :(senin sorduğunu görmedim benzer sorular kısmında çıkmadı buna dikkat ederim genelde, sorulan soruları tekrar sormayı sevmem kusura bakma artık napalım :(

• ortaya karışık yapsak olmaz mı? doğa+teknoloji olsun

0|0
    0|0
    • abla kurtarmaz bi gelişi bu fiyat :) beğen seç birini al ? :)

• İkisinden de biraz olsun

0|0
    0|0
  • Metropol kent

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sosyal bir insan olmadığım için fark etmiyor . Sevdiklerim yanımda olduktan sonra güvenlik sorunuda olmadıktan sonra ıssız bir adada bile yaşayabilirim arada metropollere tatile gelsem yeter .

0|1
    0|0
  • ben orman adamıyım

0|1
    0|0
Yükleniyor...