Boşverin sevgililer gününü kız arkadaşımın doğum günü var ne almalıyım

boşverin sevgililer gününü kız arkadaşımın doğum günü var ne almalıyım? bütçe 300 e kadar çıkıyor sevdiği bir saat var ama piyasada kalmadı kazak vs demeyin çarpıcı birşey olsun istiorum (bu saatte cinsel ürünlere rağbet olacak aman diim he) 3 seneyi devirdik. aileler biliyo herşey ciddi. Mutlu olsun istiom. Aşk böcüklüğü taslamayın bana yok kağıda yaz seni seviyorum vs maddi çarpıcı bağlayıcı bir hediye istiyorum hadi bunu da bulun ey kızlar yası 22...

Güncellemeler:
link şu nasıl?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• yuzuk falan taktınız mı ? takmadıysanız güzel bi yuzuk çok mutlu edebilir...

0|1
    0|0
    • yüzüğümüz de var sempatik bir çiftiz :D

• denicem herşeyi :) unutamıcağı bir gün olucak

• umarımm.. :)

• Gümüş kare kolye üzerine kendi resmini bastır yeni moda hem 50tlyi geçmez.Ama istersen al altını ona bastırt

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Resimdeki kolye hoş takı tarzı birşeyler alabilirsin . Yanına ekleştireceğin çicek ve güzel bir notta bunun mezesi olur .

0|0
    0|0
  • kredi kartın varsa mizu.com dan çok güzel bayanlar için takılar var alabilirsin,veya çiçeksepeti.comdan bütçene göre çok güzel hediyeler alabilirsin.

0|0
    0|0
  • ayı al ayı ayı. :)

0|0
    0|0
    • ben varım yeter ona :d

• yok dostum senden olsa olsa panter olur ve kıza köstürür geçersin. parçalarsın. iyi doğdun seni anan benim için doğurmuş. yemede yanında yat falan dersin. sen genede ayı al ayı ayı.

• yok yok ben kafiyim ona ayı panter alayı olurum ben :D

Yükleniyor...