Saçlarınızın daha sağlıklı ve güzel olması için ne önerirsiniz/saçları ne yıpratır?

hazır maskeler,evde yapılmış özel karışım veya saçların büyümesine yararlı olan özel sebzeler-meyveler hangileri.saç bakımı ile ilgili bilgilerinizi paylaşırmısınız?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• düzenli olarak kuaföre gidip kırıklarını aldırmak saçlarını sandığından çok daha hızlı uzatan çok daha fazla sağlık veren bir şeydir.. haftada yahut 2 haftada bir argan yağı ve bıldırcın yumurtasıyla yaptığın karışımı saç diplerine sürüp plastik boneyle yatıp ertesi sabah yıkarsan saçlarının ne kadar düzelip güçlendiğine şaşırırsın.. aynı zamanda bioxcin türevleri de saç sağlığın için oldukça faydalı yöntemlerdir..

saçları sıcak suyla saç yıkama uzun fön maşa düzleştirici seansları röfle boya balyaj gibi kimyasal maddeler, kötü şehir havası uzun süre yıkanmamak bazı şampuan ve bakım ürünleri yıpratabilir.. tercihen doğal ve organik şampuan ve saç ürünleri kullanmanız önerilse de piyasadaki birçok saç ürünü saçınıza çok kötü gelecek özellikte değildir..

1|0
    0|1
    • pahali urunler aliyorum ama her gun fon makinasi,duzlestirici yipratiyor farkediyorum nedense bi hafta duzlestiriciyi kullamadigimda saclarim cok farkli oluyor duzlestiriciyi degistiricem bakalim nolucak onerdiginiz maskeyi de denicem.bu bilgilerle artik sampuan reklamlarinda oynayabilirim ilerde sanirim:DD

• özellikle duş ve banyolarınızda saçlarınıza uzun uzun masaj yaparsanız başınızdaki kan akımını hızlandırırsınız.. bu da saç köklerinizin beslenmesini artırır.. haliyle de saç kökleriniz daha sağlıklı olur.. sevgiliniz saçlarınızla oynamayı seviyorsa ona engel olmayın, aynı masaj gibi etki yapar =)

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkeğim uzun saçlıyım saç yapımız l aynı değildir ama ben sarımsak özlü şampuan kullanıyorum sarımsak kokmuyor gayet memnunum bitkiselmiş aktardan almıştım bu tarz ürünler deneyebilirsin . B12 vitamininide eksik etme .

1|0
    0|0
  • cörek-otu yagi sür ! Cörek-otu ölümden haric bütün hastaliklara sifadir !

1|0
    0|0
  • zeytin yağı sarımsak dene bıde yanında cacık yıyosun mıs gıbı kokuyosun

1|0
    0|0
    • oldu hatta sarimsagi bol kullanmayi dusunuyorum:D

• sana kim soyledi bunu?

• kendıme uygulamıstım saclarım dokuluyodu

• bulduğun en güzel yanıtı benlede paylaşırmısın

0|0
    0|0
  • Badem yağı güçlendirir. Dert sıkıntı stres yıpratır

0|0
    0|0
  • Badem yağı güçlendirir. Dert sıkıntı stres yıpratır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Saç düzleştiricileri ve maşalar inanılmaz boyutta fazla ve aşırı hızlıderecede yıpratıyor bana sorarsan en güzel çözüm maşadan vs yıpranmış saçı iyice kısacık kestirip gerekirse de yeniden uzayana kadar peruk kullanıp (50tl civarı peruklar) fönsüz maşasız sağlıkla uzayana kadar beklemektir zaten sağlıkla uzadığında yıpranmaksızın normal sağlıklı bir saç fön yada düzleştiricye gerek duymaz tıpkı çocukların saçı gibi ısıl ısıldır her zaman. Peruk kullanırken de şapkalar saç bandanaları falanla saç dipleri kapatılırsa peruk olduğu hiç anlaşılmıuor bile.

1|0
    0|0
  • çok sık saç yıkamak saçları yıpratıyo kurutuyo.. duzlestırıcı fön ws cok kullanmamaya bak.. ben saclarımı sadece dove ile yıkayabılıyorum dıger sampuanlar sertlestırıo Dove saç kremi & şampuanı ile gercekten parlak yumusacık ve bakımlı oluyo.. ek olarak bi ürün kullanmıyorum..gayette sağlıklı ve bakımlı.

1|0
    0|0
    • ben her gun yikiyorum sac kremi de kullaniyorum serum falan aldim duzlestirmeden once suruyorum ve cok slk duzlestirici kullaniyorum sac kurutucu da ve bunlardan nasil vazgecicem bilmiyorum :S

• ne çıktı diye sormuycam.. şansıma saçma salak bişey cıkmıstır :D:D hadii bakalımm ..

• benim saçlarım kazık gibi, taranmıyor, sert bir vaziyetteydi ve aşırı boyutta bir sac dökülmem vardı. ne zaman şöyle saçlarıma bir dokunacak olsam bir avuç saç iniyordu aşağı. kuaförümün önerisini uyguladım. kesinlikle düzleştirici, maşa kullanılmamalı saçı aşırı yıpratıyor. ve yıkamadan önce saf zeytinyağını alıyorsunuz saç diplerinizden uçlarına dek her yerine iyice yediriyorsunuz. ardından sıcak bir havluyla sarıyorsunuz ve en az yarım saat bekletip yıkıyorsunuz. ben bunu yaptıgımda ilk yıkamada etkisini gösterdi. o kdar yumuşacık, pamuk gibi oldu ki.. rengi daha parlak saçınız daha hacimli ve zaman içinde dökülmesi de kesildi. tavsiye ederim. yanlız sıcak havluyla muhakkak sarın, saç daha iyi emiyor. havlu kullanmadığım zamanlar o kadar harika bir etki görmüyorum.

1|0
    0|0
  • Benim sırrım, zeytinyağdır.

1|0
    0|0
  • Sıcak suya taze maydanoz koy iyice rengini canlılığını verene kadar beklet maydanozu ve onun suyumu duştan çıkarken saçına dök

Ama benim en çok yaptığım sıcak yada ılık suya neskafe koy ve banyo öncesi saçında yarım saat beklet bu saçına parlaklık verecek

1|0
    0|0
  • Ben haftada bir Harems saç bakım yağı kullanıyorum. 15 tane doğal yağın karışımıymış. İyi geliyor benim sçalarıma. Güçlendiriyor,parlaklaştırıyor birde saç uzamasını desteklediği söyleniyor

1|0
    0|0
  • boyanmaması gerek, cok fazla kimyasal kullanmamak gerek, vücut ph dengesi ergün yıkanırsa bozulur, aynı sey sac içinde gecerli sac yaglanmak ister, sactaki yağ bizdeki bagısıklık sistemi gibidir, kestirmek lazım ayda bir uclarını..

1|0
    0|0
    • uclarini ben kendim kesiyorum professional oldum artik:D boya hic kullanmadim birtek gecen naturel kina ile denemem oldu ve turuncu oldu saclarim:D sonra normal rengine getirmek icin boya kullandim ve alerji oldum bir suru ilac...bi arkadasimdan duymustum atlarin yeleleri icin bi ilac varmis damla ondan kullaninca saclarin cok cabuk uzuyormus ve saglikli oluyormus denemeyi dusunuyorum:D

• Hint yağı çok çok faydalı. Onun dışında cilt doktoruna gitmeni önerebilrim. İmkanın varsa saç mezoterapisi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...