Taktım kafaya şu kilomu?

Kilomu kafaya taktım iyice 66 kiloyum 1.65 boy tipik türk kızım nolcak ama kalın duruyorum arkadaş sinirlerim tepeme çıkıyo hafif basen var önceden sürekli diyet spor yapıp bıraktıgım içinde olan etlerimde yumuşadı ince kızlari görünce bende öyle olmak istiyorum haliyle sanki bir gram yağ yok onlarda tamam bazıları azimli spor yapıp öyle oluyo bazılarının cinsi öyle bizim sülalede basenli kendimi salmak istemiyorum kendimde sevmiyorum kilo sevgilimde kilo alma iyisin diyo ama ben ince olmak istiyorum cahil insan olsam zayıflama ilacı içip dahada zayıflardım ama öyle bişey yapmam yediklerime dikkat ediyorum yeşil çay içiyorum sporda var tabi ama uzun süre yapamıyorum sorun orda vücudumda yag oranı fazla ölçtürmüştüm gelişme çağında yemek yiyip yatmaktan hareket yoktuki o zamanlar şimdi açısı çıkiyo etkili bir antrenman lazım bana nasıl başlamalıyım?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 2.5 ayda 24 kilo verdim. Her şey psikolojide başlayıp eyleme dönüşmeli. Atarax tarzı bir anti-depresan kullanıyordum ve bıraktım birden bire ayağa kalktımmmmmm 24 kilo attım. Senin vereceğin alt üğstü 10 kilo :)

0|0
    0|0
    • Psikolojimde bir sorun yok bu konuda fazla azim var daha hızlı sonuç göremeyince vazgeçiyorum sonra tekrar başlıyorum bu sefer bırakmicam sen nasıl başardın 2.5 ayda 24 kilo vermeyi iyi başarı

• Tamam eyer pes etmezsem bikaç ay sonra ve unutmazsamda tabi sonucu yazıcam çünkü o dedigin maydanoz şuyunu tarçınlı yeşil çayı denicem ögünlerimi senin dedigin gibi yapıcam ve tabikide spor tekrar Teşekkürler 👍

• Şimdiden başarılar dilerim :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...