Kayıp olan banka kartımdan ayın 7'sinde yatacak paramı çekebilir miyim?

Lütfen deneyim eden ya da kesin bilgi sahibi olanlar yazsın benim kartım bursa ilinde bir şubede kaldı Ankara'da oturuyorum.Kartımın tekrar çkmasına 1 hafta-10 gün var.ve yarın istanbula gideceğim.ayın 7sinde istanbulda bir ziraat şubesinden paramı alabilir miyim.Kart Ankara cebeci şubesine kayıtlı

Güncellemeler:
cevap yazan herkese teşekkür ederim:)Ayın 7sini bekliyorum 4 gözle :)
Arkadaşlar sağolun kimlikle çektim banka açıkken ama 10 tl kestiler olsun :)

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• kimliğinle alabilirsin .. ve o kartı iptal ettir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• KARTIN KAYBOLMASI ONEMLI DEGIL .. KARTI IPTAL ETTIR VE ISTEDIGIN ISLEMI ATM DEN YADA BANKA GISELERINDEN KIMLIGINLE YAP . SAYGILAR

1|0
    0|0
  • Kimliğinle istediğin şubeden para çekebilirsin, kayıp olan kart içinde biran önce gidip iptal ettirip yenisini talep edin..

1|0
    0|0
  • farketmez kımlık yanındaysa vezne ıslemlerınden cekebılırsın ben kartlarımı cok kaybederım kımlıkle cekıyorum artık

1|0
    0|0
  • Kimlik bilgilerinle istediğin yerden çekebilirsin.

1|0
    0|0
  • Alamazsın deseler bile denemek lazım. cevabı bilmiyom ama.

1|0
    0|0
  • kolay bir yöntem biliyorum başıma geldi :)

1|0
    0|0
    • uyumadın mı sen daha

• yeni uyandım :-) el okutma sistemi ile , elini tanıt bankanın içinde sonra çek paranı şimdi en iyi cevap istiyorum :-)

• defalarc denedim onu avcumu tanımıyor bir trlü:)

• almasın kimlik kartınla işlem yaptıra bilirsin adresini yeni talepoluşturmada adres nereyi verisen kart o adrese gelir

0|0
    0|0
    • almasın derken alamazsın mı almamalısın mı ?kartı değil parayı almaktan bahsediyorum

• paranı ala bilirsin kart belirttiğin adrerese

gider

• SIZ BU SORUYA COZUM BULANA KADAR AYIN 7 SI OLUR ZATEN :D BOSA UGRASMAYIN

0|0
    0|0
  • kendi şubenizden çekseydınız kesmezdiler

0|0
    0|0
    • Ama hiç kesmemeleri gerekmiyor mu, sebebi aynı bankadan alıyorsun farklı bir bankadan çekmiyorsun ki parayı

• farklı şube olunca alıyorlar

• Zamana bırak

0|0
    1|0
  • Burs yatacak sanırım ^^

0|0
    0|0
  • postaneden hafta içi yapabilirsin. imza ve kimlik karşılığı.

0|0
    0|0
  • kımlık ıle evet

0|0
    0|0
  • şubeden çekersin ancak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• cebeci şubesine git imlikle çekersin başka şubeden de çekebilirsin ama para keserler

1|0
    1|0
  • kartsız işlem de yapabilirsin, şubeden de çekebilirsin. hangi ilde kayıtlı olduğunun önemi yok. eminim ama yine de bankanın müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgi alabilirsin.

2|0
    0|0
  • kartının yenisini çıkartmalısın daha güvenli

1|0
    0|0
    • sağolun çıkarttırıcam ama bu işlemi 7sinden sonra yapabilirim ancak öyle söylediler.

• biz hemen çıkarttırdık yedisine bişey kalmamış çok basit kart çıkarmak kaybolan iptal oluyo hem

• kimlik kulln

1|0
    0|0
  • alırsın hesap senin adına kimliğinle git

1|0
    0|0
Yükleniyor...