Antalyaspor-Beşiktaş maçında oynanan futbolsa dünkü derbide oynanan neydi?

Tam bir Yalçın ne maç oluyo be maçıydı. Ne oyun oynandı l*n , ben Süper Lig'de öyle maç oynandığını çok nadir gördüm.

Eto'o şu yaşında halen deli gibi hırslı.

Beşiktaş şiir gibi top oynuyor, ligde gününde bir Beşiktaş'a karşı açık oynayıp madara olmayacak takım yok.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Renkli renksiz su oyunu tebrik ve takdir etmeyen insafsizdir

Besiktasa acik alan birakirsan rakibi madara eder bu acik ve net

Benim icin gecenin en guzel seyi Atibanin son dakika yaptigi sovdu

Gecen seneki gibi olacak diyenlere... gecen yil ilk 9 haftada atilan gol 12 bu sene 24

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum Beşiktaş maçlarını izlediğimde keyif alıyorum... anadolu takımlarıyla nasıl oynanması gerektiğini resmen ortaya koyuyorlar son 3 senedir... resmen eziyorlar.. Bir tek bizim maçta kötü oynadılar hakemle de olsa kazanmasını bildiler... Beşiktaş bu şekilde oynamaya devam ederse açık ara şampiyon olur bu sene...

0|1
    0|0
    • Ortasaha'da savaşan bir tek Atiba olunca takım direnç gösteremedi o maçta. Gökhan da 3. gol dışında bir varlık gösteremeyince takım tutuk oynadı. Tolgay gelene kadar Beşiktaş tam potansiyelini ortaya koyamaz zaten.

• Bu sene Beşiktaşın maçları genelde böyle geçiyor çok gol atar çok gol yer havasında bugün 1 tane yedi pek pozizyon vermedi onu çözerlerse iyi yoldalar ama daha çok uzun maraton.

0|0
    0|0
    • Ortasaha'da Veli ve Tolgay yok. Çoğu maçta Oğuzhan oynuyor Atiba'nın yanında, Oğuzhan da çok koşsa da dirençsiz bir oyuncu.

Veli dönse takım rakibe top yaptırmayan oyun kimliğine kavuşur yine. Bugün Necip çok iyi oynayınca pozisyon vermedik pek.

• Evet bugün Necip bnmde dikkatimi çekti.

• Şenol hoca farklı Oğuzhanı bu sene kazandı Olcay diğer senelere oranla bir tık daha üstte tolganın mental açıdan problemleri vardı onuda giderdi Q17 zaten tanıyan tanır neler yapa bileceği ortada Gomeze gelince üstün alman zekası :D

0|1
    0|0
    • Oğuzhan'ı özellikle ilk yarı pek beğenmedim, ama geçen seneki rezalet performansından sonra bu sene yardırıyor.

Bunun bir sebebi de Bilic'in herkesi yaldır yaldır hücum-savunma arası oynatmasıydı. Hazırlık pasları Bilic Beşiktaş'ında minimaldi ve amaç topa hükmetmek değil çabuk bir biçimde kapılan toplarla sonuç aramaktı. Oğuzhan bu sistemde parlayabilecek bir oyuncu değil zaten.

Tolgay ile Veli bir gelsin, o zaman göreceğiz.

Ayrıca Şenol Güneş'in asıl başarısı Necip'e adam gibi futbol oynatması.

• Necip bence şu an bile sıkıntılı aşırı sert oynuyor maç içinde kaç kere git geller oldu sert girdiği pozisyonlar hatta etonun ayağına bastı ama hakem o pozisyonu es geçti

• Sert oynayan adamın olmadığı takım olmaz. Hele bizim ligde. Necip topu düzgün kullandı, atak kesti, ileri oynadı. Normalde yanındakine bile pas verirken güven vermez.

Gerçi hakkını yemeyelim, geçen sene de iki metreye pas atarken hata yapan ama 40 metre ileriye isabetli orta kesen adamdı.

• şu an ligde izledigim tek takım Besiktas

0|0
    0|0
  • 15. hafta bir bakarsın diğer iki sezonda olduğu gibi galatasaray deplasmanda bir çakar beşiktaş düşüşe geçer hiç belli olmaz futbol bu

0|0
    0|2
    • Galatasaray once tempo yapmayi ogrensin. Sneijder'i cikarsan Eskisehir'den farki kalmaz.

• Galatasaray geçen sezonda çok kötü başladı beşiktaş iyi başladı ama deplasmanda bjk 0-2 gs maç bitti. Bu sene siz daha iyisiniz ama belli olmaz

Yükleniyor...