Ders çalışmamak adına yaptığınız saçmalıklar neler?

Misal ben Lys dönemi test çözerkene kafamı ayağımın altındaki halıya takmıştım. Halının üzerinde gaipten böcekler, akrepler görüp nihayet yıkamam gerektiğine karar vermiştim. Angut gibi gidip tertemiz halıyı yıkamıştım. Okuyamayacağımı anladım ve o günden beri halı yıkamacıda çalışıyorum. Tel:05****** eve teslim.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• final haftası odamı tertemiz yapardım acayip bi şekilde temiz olasım tutardı :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sen ne içtin doğru söyle :D

0|0
    0|0
  • Lisede yatılydım ve sınavlara bi gün öncesinden çalışırdım azcık. üniveri çalışmadan kazandım. üni hayatımda lisedki bilgiler yeterli oldu. yetersiz oldugu zamanlarda da kopya çektim yada az okudgum yerden çıktı. onun için pek nasıl çalışcagmı bilmiyom :) son dönemim belki bu dönem denerim :)

0|0
    0|0
  • hangi şehir, bizim halılara bi el atabilirsin belki :D

bu arada anlattıkların gerçekten dogrumu ? :)

0|0
    0|0
  • ben direkt kusardım. midem ağrıyor derdim öğrenciyken. bal gibi de yutarlardı bu numarayı

0|0
    0|0
  • ... Yapiyordum.aciklayici oldu sanirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• araştırma ödevlerini hep pcden yapardım ödev yaparken face ws açardım arada caktırmadan bakardım.. yada calısırken bastırıp kalemın ucunu kırardım hay aksi yaa kırıldı dıye ıkı saat acardım acarken bidaha kırılırdı :)) yemek molası verırdım ıkı saatte yerdim falan:))

1|0
    0|0
  • Birden şarkı söyleyesim gelir, sonra sözlerini unuturum bir de internetten bakayım derim ve kendimi youtubeda rastgele film fragmanları izlerken bulurum. Hepsini ezbere bilsem de telefonumdaki resimlere baştan sonra bakasım gelir (yaklaşık 1000 tane). Eski mesajlarımı okuyup gereksizleri silmek aklıma gelir, normalde kırk yıl dursalar umrumda olmaz. İçimden tırnak törpülemek gelir, artık törpüleye törpüleye tırnak kesme derdinden kurtulurum. Gökyüzü ve aşağısı çok ilginç görünür gözüme, yarım saat pencereden dışarıyı seyrederim bıkmadan sıkılmadan. Daha 15 dk önce hayvan gibi yemiş olmama ragmen ay midem kazındı bir şeyler atıstırayım diyerek yaprak sarması yapmaya denk süremi mutfakta geçiririm ve yeni tarifler icat ederim (çikolatalı tost, mısır gevrekli dondurma vb.) Benim kadar saçmalayabileceğini iddia eden varsa gelsin kapışalım :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...