Antalyaspor - Beşiktaş Maçı Hakkında Düşünceleriniz?

Antalya Arenada Antalyaspor Yeni Stadında #Beşiktaş'ı Konuk Etti 14. Dk Necip Uysal'ın Golüyle 1-0 Önde Geçti 21 Dk Eto'o Cevap Verdi 1-1 Oldu. 27 Ve 63 Dk Mario Gomez'in Golleriyle Durum 3-1 Olurken Fişi 72 Dk Olcay Şahan Çekti 4-1 Oldu Maç Bu Skorla Sona Erdi.
Fenerbahçe- Galatasaray Derbisi 1-1 Biterken Skor Beşiktaş'a Yaramıştı Üstüne Bu Galibiyetle Puan Farkını 4'e Çıkarmış Oldu Ve Haftayı Lider Kapattı Düşünceleriniz Nedir?
Antalyaspor - Beşiktaş Maçı Hakkında Düşünceleriniz ?

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Renkli renksiz su oyunu tebrik ve takdir etmeyen insafsizdir

Besiktasa acik alan birakirsan rakibi madara eder bu acik ve net

Benim icin gecenin en guzel seyi Atibanin son dakika yaptigi sovdu

0|1
    0|0
    • Bizim AT-ibamız Yeter Orta Sahada, Maç Rahatlıkla 10 + Olurdu Kaçan Goller Atılsaydı Neyse Bunada Kulp Bulurlar Nasıl Olsa ))

• O kulpu alsınlar... :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

• Maç 5-1 bitti yalnız. Cenk de bir tane salladı.

Müthiş futbol vardı sahada, iki takım da berbat hakeme rağmen iyi oynadı, Beşiktaş ligin çok üstünde hücum organizasyonlarına girip farka gitti.

bir de Gomez vardı, onun etkisi de var.

0|0
    0|0
    • Evet, Maçı TRT Radyosundan Dinlemeye Çalıştım Bilmiyorum Dinledin Mi Adam Resmen Maçı Cep Telefonundan Anlattı Kesilmeleride Göz Önüne Getir O Şekilde Skoru Yazdım Artık 90 Dk Cenk Son Sözü Söylemiş, Renklilere Kol Gibi Girmiş :D

• 8taş alır

0|0
    0|5
  • Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum Beşiktaş maçlarını izlediğimde keyif alıyorum... anadolu takımlarıyla nasıl oynanması gerektiğini resmen ortaya koyuyorlar son 3 senedir... resmen eziyorlar.. Bir tek bizim maçta kötü oynadılar hakemle de olsa kazanmasını bildiler... Beşiktaş bu şekilde oynamaya devam ederse açık ara şampiyon olur bu sene...

0|1
    0|0
  • Bişey demiyorum. Son haftalara kadar iyi gider sonra 2. 3. kapatırız sezonu =D Umarım bu sezon başka olur. #BeşiktAŞK

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bu sene şampiyon olacak inşallah ve 3. Yıldızı takacağız :)

1|0
    0|0
  • 5 oldu 5

0|0
    0|0
  • Atiba Atiba Atiba bu adam bir harika dostum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...