2013 itibari ile FİFA mı PES(Pro Evo Soccer) mı?

Evet arkadaşlar doğrusunu söylemek gerekirse online bir pes manyağım 2013 de ilk onu aldım fifayı henüz denemedim yüklemedimde ama duyduklarıma göre daha görsel daha seçenekli hatasız olduğundan deniyebilirim hatta onuda satın alabilirim sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz,yıllardır fifa oynayan fifa der pes oynayan pes diyecek tabiki şimdi ama gerçekci yorumlarınızı bekliyorum :)

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2009a kadar fifa oynadım. 2009-2011 arası pes oynadım ama 2011den sonra fifa sardı. 11i hiç oyanayamadım. 12yi iyi oynardım ama realden kafa gol yemek deli ederdi beni. 13de 11-12 karışımı oldugu için oynamadım. pes oyuncuları insana benzeterek yapıyor renk falan. ama fifa insan kuklası gibi yappıyor. ama fifa teknik olsun, hareket olsun veya oyun akışı olsun geçti pesi. dünya çapında 12 ve 13 de fifa tutulmuş ve hak da etti. bu konuda araştırma da yaptım. arkadaşlarım pes oynadıgı içi onlarla ben de oynamak zorunda kalıyom. deli oluyorum hep. yenilyor değilim. ama hatalrı deli ediyor. fifa oynarken çok rahatlıyorum çünkü oyunda pek hata yok. denemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok çok ciddi söylüyorum Pes de rakipsizim.Ama online işine hiç saramadım ya :P

0|0
    0|0
  • tartışmasız pes diyorum başka bir şey demiyorum

0|0
    0|0

• FIFA

0|0
    0|0
  • Tabiki Pes.

0|0
    0|0
Yükleniyor...