Hepiniz anılarınızı yazarsanız sevinirim

KOMİK bir anınızı özet halinde yazarmısınız geçirdiğiniz komik şuanda hala güldünüz zamanları veya önceden korktunuz şimdi duyunca güldüğünüz bi maceranızı :)

• Evet yazarım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hayır yazmam -_-
    100% (4)100% (5)100% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede yaşarken bir arkadaşım vardı eski bir kırmızı Lada arabası vardı babasına ait çocuk alkol tüketmesini seven popüler bir insandı yaşadığı kesim itibari ile ben kafama göre takılır öyle konuları pek fazla umursamazdım genelde her akşam görüşürüz 11-12 gibi babasının arabasını alır içki içmeye giderdik bir akşam bir mezarlığın yanına çektik arabayı stop etti ve biralarımızı açtık eski araba olduğu için içinde kaset çalar vardı babasından kalma kasetleri takıp takıp müziklere bakıyorduk hoparlörler pek fazla iyi çalışmıyordu en son Bülent Ersoyda karar kıldık müzik tıkırında çalıyor sigaralar yakılmış arabanın içini sis almıştı o arada biraz pencereyi aralım havada soğuk mu soğuk üşüyoruz ama orda oturup günün değerlendirmesini yaparken demleniyorduk sonra lavabo ihtiyacımız geldi ve arabadan arkadasim indi bende sigarami bitirip inmeyi planlıyordum indiği gibi arabaya tekrar binmesi bir oldu kontağı açtığı gibi arabayı hızlı bir şekilde sürmeye devam etti ben şok oldum ne oldugunu anlıyamadan ana yola çıktığımızda arabayı durdurmasını ve ne oldu hayırdır gibi birşeyler sordum dediki '' Amcoooğlu biz bildiğin mezarlığın içindeyiz '' ben farkına varmamıştım orda mezarlığın kapısı açıkmış içeri girmişiz tabii kim umursayıcak saat gecenin kaçı sonra birdahada o taraflara içki içmeye gitmedik gidersekte çok dikkat edip sakin kenarına geçiyorduk neyse ölmüş insanlara bülent ersoy ziyafeti çektirmiş olduk hiç unutmam :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir ustamız yurtdışında çalışıyordu. 6 ay sonra izine geldi. sabah iş yerine gelip gerekli raporları verdi. patron dediki " hadi oğlum kaç aydır evden uzaksın eşini özlemişsindir durma koş eve" . ustada çok heyecanlı bir tip. " ya patron sorma aylardır hayal kuruyorum. artık duvara baksam eşimi görüyorum dayanamıyacağım " dedi ve çıktı. son gaz evine. aradan 1 saat geçti baktık usta fabrikaya gelmiş. patron görünce " oğlum manyakmısın 6 aydır uzaksın git karınla güreş tut burda ne halt ediyorsun. 1 hafta sana izin git gelme" dedi. patronumuzda babacan ve şakacı biridir. ustanın surat 5 karış homur homur ediyor. patron " ne oldu oğlum ne bu surat " dedi. o da " abi hiç sorma başıma geleni. aylardır hayalini kurdum. ama hepsi boşa gitti. eşim aybaşı olmuş " dedi.

1|0
    1|0
  • henüz 12 -13 yasları arkadaşlarla birlikte ormana gitmiştik her zaman gittigimiz yerdi ve orda derin bir kuyu vardı içi suyla dolu ve içinded e balıklar yüzüyordu. bizde balık tutma niyetindeydik cocuk aklı işte :D sonra balıklar ölsün su yüzeğine cıksın die suya taş atmaya başladık 10 dk boyunca tas atmaya devam ettik ve ben en sonunda büyük ağır bir taş aldım taşı kuyuya atarken taş elimden cıkmadı ve takla atarak suya düştüm :) gerçekten cok korkmustum ben suyun içine batıyorum ve arkadaşlar benim düştügümü fark etmeden taş atıyolardı bende şoka girdim heralde dalıyom öyle dibe sonra bir kanda kendime geldim ve su yüzeyine çırbınarak çıktım cıktım cıkar cıkmaz arkadaslar korkudan topukladı :D bende o gün cıktıgımda kokmustum aglamıstım. ama simdi hatırlayınca gülüyorum.

nede uzun anlatmısım :)

0|1
    0|0
  • orta okuldayken arkadaşlarla karar verdik pazar günü bizim arabayı kaçıracaz kaçırdık gezdik biraz markete girdik içecek alcaz çıktık ki araba yok çaresizce arıyoz tarıyoz yok korkudan ne eve gidebiliyorum nede polis aklıma geliyor saat akşam10 oldu mecbur gittim eve anlattım durumu ben ağlıyom herkez gülüyor karşımda sonra onlar anlatmaya başladı abim bizi takip et babama söyle yedek anahtarla arabayı al git bu sefer ben hem gülüyorum hemde ağlıyorum. ne gündü bee

1|0
    0|0
  • yine bir gün eski sevgilim ve ben çıplak ve terliyiz

eaaaa

offff bak yine gözlerimde canlandı mazi

duygulandım ya :(

0|0
    0|0
  • anket seçeneklei mükkemel =D

0|1
    0|0
  • O değilde anketteki şıklar güzelmiş .d

1|0
    0|0
  • B)hayır yazamam

0|0
    0|0
  • korkuda hangi babam dediydim bikere bamın beni çağırdığını söyleyen ablama

3|0
    0|0
  • İlkokul 2de heralde. Bayan bir öğretmenim vardı. tam sınıftan çıkacakken arkasında koştum bi şi sormak için ellerim havada tabi. Hoca da birden donmezmi. ellerim göğsüne yapıştı :) o kadar utandım ki anlatamam. hala da aklıma gelince utanyom ve gülüyom :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• soruyu anladım da, niye gizlisin be gülüm :D

Aynı odada ders çalışırken bi kız arkadaşımla,konuşunca kızıyodu başımızdaki kişi.Bende arkadaşa mesaj atcaktım kakam geldi benim diye, yanlışlıkla sevgilime atmışım.Yerlere yatıp da ağıtlar yakmıştım neydi o öyle :D

0|1
    0|0
  • gizli sorduğun için hyr bende buna benzer bir soru sormuştum önceden profilim gizli değildi ve kendi anımıda yazmıştım hemde komik anı değil unutulmayan aşklarla ilgili niye bu kdr çekiniyosunuz anlamıyorum

0|0
    1|1
  • aklıma gelmiyo

0|0
    0|0
  • Hayır yazmam -_-

0|0
    0|0
Yükleniyor...