Sevgilim ona eski sevgilisinin ona seslendiği gibi seslenmemi istedi sizce onu unutamadı mı?

Sevgilim ona eski kız arkadaşının ona hitap ettiği şekilde hitap etmemi istedi geçen gün kendisine. Eski kız arkadaşının ona öyle hitap ettiğini başka birinden öğrenmiştim ben yani bilmiyor. Özgün bir ifade bu, herkesin herkese söyleyebileceği cinsten bir şey değil. Zaten ona çok aşıkmış ve kısa bir süre öncesine kadar öyle olduğunu biliyorum(benden önce) Bunu onunla konuşup, bu durumu ona da soracağım ama önce sizin fikrinizi almak istedim ne dersiniz sizce unutamadı mı onu?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Zaten iki ihtimal var ya unutmadı ya da çok hoşuna gidiyordu ve senden de duymak istiyor. Ama diyorsun ki özgün bir ifade, herkesin söyleyeceği bir şey değil. Üzülerek 1. seçeneğe daha çok ihtimal veriyorum. Zaten 2.si olsa bile bunu kendine yedirebilir miydin? Eski kız arkadaşının izlerini mi taşıyacaksın, onun gölgesinde mi duracaksın. Seni o gibi mi sevecek ne anlamı kaldı o zaman? Erkek arkadaşına güveniyorsan bi sonuca ulaştıracağını düşünüyorsan konuş onunla bu konuyu, fakat çok hoşuma gidiyordu da söyle dedim dese gülecek mi yüzün? Bence çıkmazdasın ve her şeyi sorun yapma değil, kesinlikle sorun edilecek bişey bu. İçinde kalmasın, biriktirme, söyle. Konuştuktan sonrada içini kemirirse geçmesini bekleme derim ben

0|0
    0|0
    • Söylediklerinin hepsine katılıyorum ama öyle güçsüz hissediyorum ki kendimi anlatamam. İkna olmaktan, kanmaktan ve bir iki gün sonra yine aynı duruma gelmekten korkuyorum. Ayrılırsak o ne olur, ne yapar, yalnız kalır mıyı düşünüyorum hala kendimi düşünmekten çok. Büyütüyorum bir şey yapmadı diye kendimi avutuyorum ara ara. Sonra durduk yere ağlamaya başlıyorum, uyuyamıyorum falan. Çok mutsuzum ve yalnızken daha iyiydim ben, kandırılmayı kaldıramam bunu biliyorum. Yarın konuşmayı düşünüyorum.

• Sence yarın ikna olmazsam direkt bitirmem daha mı sağlıklı olur peki biraz bekleyip gözlemlemekten?

• Bence ona endişeni belirt, eğer özür filan dilerse gitme derse biraz bekle. Ama eğer aksi bi tutumu olursa bitir bence.

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadasin dedigi gibi 2ihtimal yok bence tek ihtimal var onu unutamamis.. neden diye sorarsan sana demeliydi bunu yani sana bana boyle boyle de dedikten sonra deseydiki bunu bana eski sevglm dyodu benim hosuma gdiyo snde bana byle dermisn deseydi tamam ama sana bundan bahsetmedgi icin bnce onu unutamamis senle avutuyo olabilir... simdi burda bi iliskiyi bitirmeye yol acmayalim onun tavirlarindan anlarsin zaten arkasinda cok bisi arama CEM YİLMAZİNDA dedigi gibi erkeklerin lafini cok kurcalamamak lazim dusunerek soylenmeyenler oluyo cogu kadinlar gibi olculu degiliz yani oncesi sonrasini pek takmiyoruz o amacla soylememis olblir biraz durup dusununce kizi unutamamis havasi ortaya cikiyoda olabilir ama dedigim gibi erkekleri cok kapsamli dusunmemen lazim yani tavirlariyla anlasilir zaten sana verdigi deger ;)

0|0
    0|0
  • kolay olan seylerı zorlastırıyoruz kafamızda konus cocukla sende herkesın kullanmayacagı bı sekılde seslen ben senın eskı sevgılın degılım bunu anla artık de ben senın omrun olmak ısterken sen benı degıstırıp eskı sevgılının kalıbına sokmaya calısıosun de yasadgmız hersey ozgun ve olumsuz olsun ıstıyorum de kopya bır ask ıstemıyorum de bıseler de bu kadar kucuk seylerde askı oldurmeyın sevıpte kavusamayanlarda var unutma gıt sıkı sıkı sarıl sevgılıne ve konus saygılar

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim yorumun için, ben de öyle yapmayı düşünüyorum. Ama ya doğruyu söylemezse diyorum, ya unutamamışsa da beni bir yalana inandırmaya çalışırsa diyorum. Kendini düşünen biri değil çünkü. Ben mutlu olayım yeter ona gibi geliyor. Bir de tripleştiğimiz, konuşamadığımız bir ilişkimiz yok her şeyi konuşmaya çalışıyoruz. Ama yorulmaya başladım ben onu sıkmadan konuşmaya çalışmaktan.Bir de bu konular açıldı daha önce yani aynı kızın konuları tekrar açmak hatırlatmak onu üzmek istemiyorum

• Aksine çok güzel ifade ettin kendimi, inanmak istediklerimi söyledin, umutlandırdın beni çok teşekkür ederim. Konuşacağım yarın umarım olumlu sonuçlar alırım. Çok teşekkür ederim mutluluk dileğin için de inşallah. İnşallah sen de kavuşursun sevdiğine de, siz de çok mutlu olursunuz.:)

• sertlık ters tepebılır ne yumusak ne sert kıvamını bul ayrıca sorun lar sen ne kadar ıstemesende ne kadar cabalarsan cabala olur zaten bu ask bırlıktelık denılen sey omzunda tasıdıgn yuklere baska bır omuzun destek vermesıdır bence :) sacmaladım bıraz :)

• demekki unutmamış. belki seninle boşluk dolduruyordur

0|0
    0|0
  • bence unutamadı.gec karsısına söyle.boş yere oyalamasın seni hayır gelmez ondan

0|0
    0|0
    • Kabul etmeyecek biliyorum. O bir şey demeden suçlayıp terk edemem de ben. Çok seviyorum. Sadece ondan da değil, ya seviyorsanın ihtimali bile yeter direkt ayrılamamama.

• güzel düşünmüşsün.sonucu bana haber ver merak ederim ben :)

• Sonucu yazmaya çalışırım buraya. Umarım gerçeğe ulaşırım. Ayrılmayı istemiyorum ama gerçeği bilmek saha önemli benim için tek dileğim de bu bu yüzden, teşekkür ederim bu arada cevabın için.

• sen ne düşünüyorsun unutamadı mi sence ?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum. Sevgisini hissedemiyorum, güvenemiyorum eskisi gibi, aklında hep o varmış gibi geliyor. Çok sevmiş onu, beni öyle seviyor mu bilmiyorum.

• zamanla düzele bilecek şeyler bunlar. Ama onun hitap ettiği şekilde senden istemesi kafamı karıştırdı

• Benim kafam da çok karışık, yarın çözümlenir umarım kafamdaki her şey.

• bunu bizm bilmemizin imkanı yok =)

0|0
    0|0
    • Kesin bir cevabı kimseden bekleyemem de fikir alışverişi olsun istiyorum. Belki de yarına kadar içim rahatlasın istiyorum biraz. Hemen yarın konuşacağım çünkü.

• Her şeyi bu kadar kafana takarsan kusura bakma ama onunla yaşadıklarından tat alamazsın.

0|0
    0|0
    • Yapım bu maalesef. Sadece aşkta değil tüm hayatımda böyleyim ve kafamdakileri halletmeden samimi bir ilişki kuramıyorum karşımdakilerle.

• Akışına bırakmayı dene mutlu olacaksın.

• Yapım bu, değişemiyorum.

• Bize ne kardeşim yanında olan sensin , tehlikede olan sensin

0|0
    0|0
    • Bize ne de diye değil burası arkadaşım, soralım cevap alalım diye var. Soruyu beğenmezsen cevap vermezsin olur biter, ne dersin?

Kızlar Ne Diyor 4

• Eski sevgiliyi unutmak için senle çıkıyor olabilir. (benim fikrim tabi )

0|0
    0|0
    • Ben de bundan korkuyorum. Öyle mi değil mi nasıl anlarım hiç fikrim yok ama...

• Çevremde bu tarz olaylar gördüğüm için boyle bi yorum yaptım fakat herkez aynı olmayabilir biraz zamana bırak diyebilirim sadece

• Konuşup sonrasında zamana bırakmayı düşünüyorum zaten ben de.

• Ayrılma Sebebim.

0|0
    0|0
    • Sordun mu peki öncesinde? Açıklama istedin mi? Bana doğruyu söylemez gibi geliyor, bilmiyorum.

• Tabiki unutamadığı için uzak dur kardeşim ondan ya üzülen sen olursun senin canın yanar

0|0
    0|0
  • unutmuş ki senle çıkmış be gülüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...