Benimle arası iyi ama başka bi kızın fotosunu beğeniyorr ?? Lütfen yardm.

Aramız iyi ama benim artık dayanacak gücüm kalmadı.

2 kez görüştük güzeldi gayet iyi..

2. buluşmada başka bi kızın fotosunu bariz beğendiğini gördüğümü söyledim oda öylesine beğeniyorum falan dedi bu gecede mesaj atmış bana npysn falan diye bi baktım 2 saat önce kızın yine fotosunu beğenmiş..

Kendime öyle kızıyorumki hatta bu sözlerime bile kızıyorum ama artık olmayacak ben istemiyorum ama amacını merak ettim çok teşekkür ederim cevap verecek olanlara..

Cem Adrian alıyorum doz olarak iyi gidiyor tavsiye edilir bugece fazla kaçırsamda. Haklı olarak.

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu kadar kısıtlayıcı bakma olaya rahat ol derim olabilir insanlar farklı şeyleri beğenebilir sırf beğendi diye birşey olucak değil ya hoş bunu Türk erkekleri için düşünmek biraz zor olsada sen rahatına baksana sende beğen birşeyleri ne farkeder ya sende beğenip geçiyorsun her beğendiğimizle birşeyler olsaydı ohoo ;)

0|0
    0|0
    • Ama kızın çoğu fotosunu beğenmiş ? ve benimle bişeyler paylaşmak isterken bu hiç etik değil bence.

• Bence çok kapalı kutu yaklaşıyorsun olaya herkes birşeyleri beğenebilir adam biraz açık sözlüdür yada birşey saklamıyordur bu senin artın bence

Erkekler Ne Diyor 16

• gitme çocuğun üstüne

0|0
    0|0
  • Herkes her şeyi beğenir, "beğen" i tıkların o kadar, bu mudur dert ettiğin, sanki gidip kızı akşam yemeğine çıkarıo, takma bişi olmaz, gerçekte bişi yapabilio olsa, beğenmekle uğraşmaz merak etme, ruhun bile duymaz...

0|0
    0|0
    • Çıkmıyoruz ztn ama beğenme olayı konuşma başlangıcı için bi ben burdayım seni beğendimdir öyle değilmi sizcede. Empati yapın ve ileride bişeyler yaşayacak olduğunuz bi bayan bi erğin fotosunu beğeniyor geneldede beğenmiş ama sizlede arası çok güzel ee ? ne algılarsın şimdiki yanıtını merak ettim.

• ne bileyim dikkat etmem ki öyle bişiye, biri seni aldatmak istese aldatır, farkedemeyebilirsin, o yüzden olacağına bırakırım, çok dertmem, aldatırsa ayrılırısın ne olacak, adam dolu etraf

• aklı sende olmayanin bedenide senin yanında olmasın bence vur tekmeyi senin ne kadar ciddi olduğunu anlasın .

0|0
    0|0
    • Uludğa çıkıcaktık bu hafta sonu bide. Gitmiyimmi ozamn ?. Zaten sert tepki veriyorum. Beğenmiş 2 saat sonra bana yazmış ya.

• gitme boş ver. Kim olsa böyle tepki verir senin ki çok sert bi tepki değil

• Bende facedeyken dk bir kız/erkek foto.durum beğenirmisin diyolar o yüzden beğeniyorum , kafa takçak bir durum yok bence.

0|0
    0|0
  • birinin fotoğrafını beğenmek ilerde onla diyolaga girebilmek anlamına geliyorsa bugun diyaloga girmem gereken en az 1000-2000 kişi gerek tam saçmalıyorsun nerenin kızısın sen gazi antep mi mardin mi?

0|0
    0|0
  • siz harbi ergensiniz lan, ergende değil tam gerizekalısınız ay başkasının fotoğrafını beğendi yok* koyim marketteki kasiyerler kadın diye onlardanda alış veriş yapmasın

0|0
    0|0
    • Beğenmek demek ileride konuşmaya bile yol açar asıl sen şu davranışınla beyin yaşını ortaya koydun tebrikler.

• 0|0
    0|0
  • seninle çıkıyor olması diğer bütün kızları çirkin yapmaz. Arkadaşıdır beğenir takma bunlara.

0|0
    0|0
    • Çıkmıyoruz daha dikkat etmesi gerekir bence.. Beğenmek ne sizce bi düşünün.

• Milenyum aşklarda çiftler fareleri kıskanıyor...

0|0
    0|0
  • Cem Adrian'lar , beğeniler , küsmeler , darılmalar. Ooooff of.

0|1
    0|0
  • haklısın sen onunla devam etme sana deger vermeyen biriyle

0|0
    0|0
  • kötü bi niyet arama bence.arkadaslarının fotosunu begenebilir bence

0|0
    0|0
  • Senin rahatsız olduğunu bile bile beğeniyorsa SİKTİR ET gitsin.Başını ağrıtma boş yere.

0|0
    0|0
    • 2. buluşmada söylemiştim beğenmişsin falan (çıkmıyoruz öyle tanışma aşaması) oda öyle beğeniorum arada napyım falan filan geçiştirmişti.

• Beni anlayan biri çıktı alnından öperim :D Sağol.. bana güç verdi..

• Ve eğer başka biriyle görüşmek buluşmak istersen mümkünse onun facesi olmasın :D

• çapkın biri sana çok çektirir bu geçmiş olsun şimdididen antidepresanlarını almaya başla bence

0|0
    0|0
  • öylesine begenmemi olurmuş maymn iştahlı sanırım

0|0
    0|0
  • o da bişey mi.. biz beraber TV izlerken programdaki kızın bir / bir kaçına alenen sarkıntılık ettim ben :-)) tamam yanımdaki fıstık ama onlar da iyi mal, napiim yani tutamıyom içimde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de fikrimi söylim gelmişken :) bu biraz da karakter meselesi. Cevaplardan da anlayacagimiz gibi, kimine gore bu hic kafaya takilacak bi durum degildir kimine gore de ciddi bir problemdir.

Ben olsaydim restimi cekerdim, benimle bisey yasayamazdi. Cunku o tarz olaylardan hoslanmiyorum. Hayatinda biri varsa ya da olmak uzereyse, elalemin kizindan sanane? Ki sen hoslanmadigini belirtmissin.

Cok ayilip bayildigin biri degilse bence salla gitsin. İleride de bu tarz hareketleri olur. Belli ki onun icin normal bi durum bu.

0|0
    0|0
    • 1, 5yıldır işe gidip gelirken görüyordum anca konuşmaya başlamıştık ama sanırım haklısın.. Geri çekil diyorsun yani sanırım senin dediğini uygulayacağım..

• Ya ben şu an tamamen mantikla yaklasiyorum ama sonucta sen de duygu da var. Kendin degerlendirmelisin. Benim demek istedigim, onun karakteriyle seninki ayni yapida gibi gelmedi bana. O kotu bi niyeti yoksa bile -ki bunu bilmiyoruz- bu konularda daha esnek, rahat dusunen bi tip belli ki. Sense rahatsiz oluyorsun. Ben de rahatsiz olurdum ve ilerde daha buyuk sorunlar yasardim. Bastan cozmek en iyisi.

• ergen olmalısın

0|0
    0|0
  • Ah berkecan şu kezbanları rahat bırak ya asdgbdafd

0|0
    0|0
  • Sende başka bir adamın resmini beğen.

0|0
    0|0
  • üfff kizim sizde okadar kiskanmayin. resim begenmis sadece. bildigin resim

0|0
    0|0
    • Sizin kadar geniş olamadım hanfendi afedersiniz.

• Genişlik değil ki bu, aşırı kıskançsın, bir de çıksanız çocukla heralde at gözlüğü falan takıcaksın sağa sola bakmasın diye, yanlış anlama ama bu çocuk yerinde olsam seninle ilgilenmezdim heralde, yani hoş kızsın beğenirdim seni ama bu kıskançlıktan dolayı zamanla soğurdum, Bu kıskançlığa sadece psikopat erkek dayanır, sonrada başını derde sokmana sebep olur, sonra Türk erkeği niye kötü...

• iste ben bunu anlatmaya calistim. elline saglik .)

Yükleniyor...