Bir erkek derste bir kıza niye bakar ve bakma süresi ne kadardır?

Herkese merhaba;

Bir erkek bir kıza niye bakar bunu merak ediyorum.Önceden bakıyorsa bile farketmemiştim bu cumartesi paralelime oturdu ve dersler boyunca kafasını çevirip çevirip baktı farkedilmeyecek gibi değildi yani ama biz bu çocukla 1-1.5 aydır aynı sınıftayız.Daha önce bana baktığını hiç farketmedim.Yani 1-1.5 ay az zaman da değil.Daha önce de kendini gösterebilirdi en azından gelip arkadaş gibi tanışabilirdi.Bunlar 2-3 haftadır bizim arkamıza oturuyolar nasıl denk geliyorsa.Ben de o gün yerimi değiştiryim öbür arkadaşın yanında oturayım dedim.O da zaten bizim karşımızın bi arkasında oturuyor.Ben oraya oturunca bu çocuk benim paralelimdekii sıraya denk gelmiş oldu.Ben ders dinliyorum.Ben ders dinleken bu çocuk kafayı çevirip çevirip bana bakıyor böyle sanki kafasını kaşırmış gibi yaptı çoğu zman.Arada da öyle direk kafayı çevirdi baktı.Ben bu çocuğun benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarım?Bu işleri hiç bilmiyorum öğrenmek istiyorum.Çünkü birkaç bakan kişi daha var sınıfta.Etrafım sarılmış durumda:(ben bunların niye baktıklarını çözebilmiş değilim.Mesela diğer bakanlarda da şunu farkettim ben arkaya oturuyorum arada bir böyle kafayı çevirip bana doğru bakıyorlar.Dedim ilk başta belki başka birisine bakıyodur diye ama arka taraf full erkek kızo larak bi tek arkadaşımla biz varız onun tarafa değil ama benim tarafa kafayı çevirip bakıylar.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• dersler genelde 40 dk dır.

0|1
    0|0
    • Birkez bile dönüp bakmadım diyosun ama onun sana baktığını söylüyosun bu nasıl oluyo ?

• Pardon kardeşim alıntılamışım mesajını neyseki mesajı alıcak kişi belli

• sen bakmasan bile birisinin sana baktığını hissedersin.Çünkü gözün sadece önünü görmüyor yanları da görüyorsun zaten aramızda çok mesafe yoktu.

• Birçok sebepten bakar bakma süresi ise ortalama 4,23623423773234234... saniyedir. Tövbe ya.

1|0
    0|0
  • Bakayım dersini dinliyor mu dinlemiyor mu ?

Dinliyor ise anlamış mı anlamamış mı ?

0|0
    0|0
    • dalga gçemeyin size şurada bi soru sordum bilmiediğimden dalgaya almışsınız.

• hhahaa:D eğer silgi felsn sürekli yere düşürüyorsa niyeti bellidir zaten

0|0
    0|0
    • yok silgi düşürmüyor böyle kafasını kaşırmış gibi yapıp bakıyor ama çok kafa kaşıyorlar bitlenmişler mi ne:)?

• olabilir arasıra bende bazı kızlara acıyarak bakarım babası dayakmı atmış yada çok fakirler diye.Yani ümitlenme sen zararl çıkarsın kardeş tavsiyesi

• tamam abi ümitlenmem.Sadece niye baktığınızı çözmeye çalışıyordum ama bi cevap alamadım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...