Paranın satın alamadığı bir şey var mı sizce?

bu devirde paranın hakimiye5rt jkuramadğı bir kalp varmıdır?

0|0
17|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Bu söz geldi aklima. Ben de katiliyorum son harfine kadar ..

Para ile her şeye sahip olunacağı söylenir ama olunamaz. Yiyecek satın alabilirsin ama iştah satın alamazsın. İlaç alırsın ama sağlık alamazsın. Bilgi alırsın ama bilgelik alamazsın. Gösteriş alırsın ama güzellik alamazsın. Eğlence alırsın ama neşe alamazsın. Tanıdık alırsın ama dost alamazsın. Hizmetçi alırsın ama sadakat alamazsın. Boş vakit alırsın ama huzur alamazsın. Para ile herşeyin kabuğunu alır, hiçbir şeyin çekirdeğini alamazsın..

Arne Garborg.

0|1
    2|1
  • Yahu yaşanmamışlardan soruyorsunuz bunları.

Oturduğun o sandalye/koltuk bile senden daha çok yaşayacak.

Binalar senden benden çok yaşıyor. Malın mülkün kölesi olmuş insanlara yazık gerçekten de. Her şey para değildir.

0|0
    0|1
  • Para aşkı satın alamaz :D:D

0|0
    0|2
  • Sağlık.

0|0
    0|2
  • askkk ı alamaz

0|0
    1|1
  • Saygı.

0|0
    0|0
  • Tek kelime...: ZAMAN =)

0|0
    0|1
  • para herseyi satın alsaydı şimdi dünyanın en zengin adamı tüm dünyayı yemişti sizede bişii kalmamıs olrdu.. yok öyle bidünya para önemlidir,cogu seyi alır, cogu seyide aldıgnı sanır .. aşk baki kalır <3 yiğit mi 10milyon tlmi tabiki 10 milyon tl

1|0
    0|2

• Saglik

0|1
    0|1
    • aynen. Para kazancam diye saglıgnı kaybeder. SOnra saglıgmı kazancam dye parasını verr.. verr de alamz saglıgnı..

• geçen zaman, sağlık, aile, güven (katışıksız güven)

0|0
    0|2
  • ölümsüzlük...

0|0
    0|2
  • Benim sevgim.

0|1
    0|1
  • allah.

0|0
    0|0
  • aşk

sağlık

0|0
    0|1
  • garanti iş sahibi olacğım için parası olmasa da olur :))

0|0
    0|2
  • Vardır.Bakmayı bileceksin.

0|0
    1|2
  • huzur?

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Para herşeyi satın alamaz diyen arkadaşlar asıl olan şey parasızlığın getirdiği huzursuzluktur hepiniz rahat rahat yaşıyor hayatlarınızı devam ettirebiliyorsunuz hiç parasız kalmamışsınız ve ya çok fazla tozpembe bakıyorsunuz hayata paranız yoksa adam yerine koyulmazsınız abi işin özü budur özellikle gün geçtikçe o heidi masallarından fırlamış hayallerinizin gerçeğin acı yumruğuyla nasıl yıkıldığını anlayacaksınız ben parayıda parasızlığıda gördüm ve sıralama şu şekilde olduğu için tecrübelerim çok daha fazla para - parasızlık inanın bu paranın ne demek olduğunu anlamak için en iyi sıralamadır en iyi dostlarınız sizi parasız anınızda 1 ay çeker en fazla herkesin bir hayatı vardır dayanamaz kimse para yeni dindir yeni siyasi görüştür bu devirde devri iyi tanıyın yoksa elinizde patlar

0|0
    0|0
  • Kanser olan ve yakın bir zamanda vefatını beklediğimiz bir akrabam var. Önüme çuvalla para koysalar sağlığıma değişmem dedi geçenlerde bize. Buyrun satın alın parayla bakalım.

0|0
    0|0
  • satın alamayacağı bi' şey var mı orası muamma lakin;

bugün evin kapısını parayla açmaya çalıştım açamadım..hani para her kapıyı açardı, omg. !.!

0|1
    0|1
  • Sanmıyorum ..

0|0
    0|1
  • Var, bul da göreyim hadi.. :))

link

0|1
    2|1
  • Paranın satın alamadığı şey her an saniye saniye geçen zaman

0|1
    0|1
  • Para nedir ya...

Ne zaman lavaboda ellerimi yıkasam oluk oluk para akıyor...

0|0
    0|0
  • tabiki var ...

0|0
    0|0
  • Kullanmayı bildikten sonra bence herşeyi satın alabilir

0|0
    0|0
  • para kendisini satın alamaz :P

0|0
    0|0
  • Bedenimi satın alabilirsiniz ama ruhumu asla

0|0
    0|0
  • ahlak

0|0
    0|0
  • hayır yok.paranın açamadığı kapı yok bu devirde artık

0|0
    0|0
  • AŞK , MUTLULUK , SAĞLIK , GEÇMİŞTE OLAN HERŞEY...

0|0
    1|0
  • tabiki insanoğlunda nadir bulunan AKIL

0|0
    1|1
  • paranın satın alamayacağı uzun bir liste çıkartabilirim sana. eğer alsaydı,sadece onun peşinde olurdum emin ol

0|0
    0|1
Yükleniyor...