Omurgamda eğrilik var.düzeltmek için hangi sporları yapabilirim bilgisi olan var mı?

arkadaslar omurgamda anatomik olarak eğrilik var ve doktor mutlaka yüzmeye gitmemi söyledi ama benim su fobim var küçükten beri yüzme bilmiyorum bu yüzden bunun dısında önerisi olan var mı

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• fizik tedavi merkezine gitmen gerekir.

0|0
    0|0
    • gittim ama ordaki tedaviyle sonuc alamayağımı söylediler fizyoterapistler

• iki farklı hastaneye gittim iki farklı doktor da aynı seyleri söyledi.

• anladım o zaman doğrudur. o zaman su fobini yenmeye çalış :)

Erkekler Ne Diyor 7

• rahatsızlığın skolyoz ise bana ulaş

0|0
    0|0
  • kesınlıkle plates

0|0
    0|0
  • doktora gitmişken ona sorsaydın

0|0
    0|0
  • plates diyorlar ama sen doktoruna sor yine de burada yazılanlara pek kulak asma...

0|0
    0|0
  • sırt kaslarını geliştir biraz etkisi olur diyecemde bayansın. Yoksa kanatları geliştirmen çok iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • Aletli jimnastiği öneririm ama , mutlaka antrenör kontrolünde çalışman gerek.

0|0
    0|0
  • platesi şiddetle öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence bu fobini aşmaya çalış. Skolyoz bir yaştan sonra zor düzeliyo. Doktorun önerdiğini, yap dediğini yapmayıp, sağlığın için bize mi soru soruyosun? Egzersizler var, ama sen bu cümleyi aynen doktora söylersen, sana daha iyi yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • bir fizyoterapiste git

0|0
    0|0
    • gittim ama fizik tedavi anlamında yapılacak bir sey olmadığını söyledi.

• sen de haklısın:( ben biraz yaralıyım sanırım doktorlardan yana :D

• olsun benim gibiler hızla çoğalıyo hala umut var :)))

• yüzme derslerinde yardımcı oluyolar mutlaka gitmelisin dr un da tavsiye ettiğine göre ben serbest yüzüyodum ama cevremde korkusunu aşan ve benden daha iyi yüzenler oldu tavsiye ederim. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Plates yap. Ters köprü.

0|0
    0|0
  • pilates diye biliyorum ama kesinlikle doktora git bence

0|0
    0|0
  • pilates ama zorlayabilir doktoruna bir sor istersen pilatesi,spor salonunda hoca kontrolünde yapabilirsin belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...