Ezberınızde telefon numarası kalır mı?

EZberınızde telefon numarası kalıyo mu? Ve bırısıne sınırlenıp numarasını sıldınız dıyelım ama aklınızda kaldı naparsınız?

0|0
48|68

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç sevgilimin telefonu aklımda kalmıştı unutmak istiyordum çünkü gün geliyor arayıp konuşuyorum :D sonra kendimi sıktım iyice uzun bir zaman geçince ona benzer farklı bir telefon numarasını kafama kazıdım onun numarası gibi öyle karışıp gitti mesela 6'yı 5 yaparak aklımda tutuyorum :D ancak öyle siliniyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 67

• pek kalmaz

0|0
    0|0
  • benim bu sorunum yok Allahtan:) sildigim numara bir daha aklima gelmez.Yani o numarayi görmesem eger.

0|0
    0|0
  • teknoloji ilerledi artık ezberde tutmaya çalışmıyoruz ama ezberlediğim bir numarayı da asla unutmam ...

ilkokul arkadaşlarımın ve orta okul arkadaşlarımın ev telefon numaraları hala aklımda ...

lise de cep telefonları iyice yaygınlaştı gerek kalmadı akılda tutmaya :)

0|1
    0|0
  • En fazla 2 - 3 numarayı ezberleyebilirim...

0|0
    0|0
  • sen söyle aklımda tutarım ben

0|0
    0|0
  • kalır 10 sene önce oynadıgım Red alert 2 oyununun cd key i hala aklımdaaa cok seviyordum :D

030607 041028 175784 8190 :D

tel kalsa bile o anki durumuna bağlı.

0|0
    0|0
  • bazen birine teimi verecem bir an duraklıyorum. kendi telefonumu bile bazen takılıyorum. başkasının nosunu hiç tutamam

0|0
    0|0
  • unutamadığım ve hala aklımda kaç sene geçmesine rağmen ilk sevdiğim kadının telefon numarası..diğerlerini hatırlamıyorum bile...sadece onun numarası aklımda..

0|0
    0|0
  • şimdi saydım 7 tane ezberimde telefon nosu var

1|0
    0|0
  • Kalmaz 2 hattım var birini ezbere bilmiyorum o derece:/

0|0
    0|0
  • ewet kalıyordu sonra taki birgün bir telefon bayii sine gidip" aklımda telefon numarası war verimmi ha verimmi satinmmi size hehe :D " diyene kadar :D

0|0
    0|0
  • 3-5 numara var ezberimde. Önceden ezberliyordum. Marifet gibi geliyordu. Şimdi öyle bir uğraşım yok.

0|0
    0|0
  • İsimleri aklımda tutamıyorum, ne telefonu.

0|0
    0|0
  • kullandığım numaraysa kalır. hatta kullanıcağım numaraları kaydetmem. o yüzden telefonumda gerekli bi numara yok :D

0|0
    0|0
  • Vay ... kızı telefondan siliyom hafızamda kalıyo aklımdan siliyom kalbimde kalıyo ne yapışkan bişimiş derim : D :D

0|0
    0|0
  • ezberim kötü,

senin nickini bile ezberleyemem,

kendi numaramını doğumm tarihim almışım,

merak edenler için telefon numaram: 05XX GGA 19XX, hemen arayın bekliyorum <3

0|0
    0|0
  • Kalıyor. erkek arkadaşımınkini ezberlemeye çalıştım olmadı. :) ama sevdiğim bayan arkadaşıminki aklımda. 4 sene once ezberledm. arkdaşla konuşmuyom hiç ama hala aklımda :) en olmadı cogunu silyom zaten. mesaj atsalar son numaralarından biliyom :)

0|0
    0|0
  • Kalıyor tabii hele de sözkonusu kişi uzun süre düzenli olarak görüşülmüş ise. Yapacak birşey yok belki zaman içinde unutulur.

0|0
    0|0
  • Aklımda çok numara kalmak ancak unutmak istersen uzun süre aklına getirmemeye çalış. Eğer sürekli olarak çevirmediğin bir numaraysa aklından çıkar. Hiç bir şey hatırlamayana kadar içmek de başka bir çözüm :)

0|0
    0|0
  • değer verdiğim herkesin numarası aklımda kazılı vazyette durur

0|0
    0|0
  • birine kızıp numarasını sildiysem kısa süre sonra numarasınıda unuturum ama çok sevdiğim biri ve numarasını hafızama kazımışsam unutmam . örneği var çünkü.12 yıl önce hayatımdan sildiğim kişinin numarası hala aklımda.

0|0
    0|0
  • evet, çok yakın dostlarımın..

0|0
    0|0
  • Unutturan hep cikti cok sukur

0|0
    0|0
  • ver deneyelim:)

0|0
    0|0
  • numarayı bir iki kez direk kendim çevirirsem tuşların yerini ezberliyorum ve uzun bir sürede unutmuyorum

0|0
    0|0
  • numarayı kaydetmek için alırım bir daha numarayı görmem ismi yeterli olduğu için numaralara takılmam...silersem gitmiştir...

0|0
    0|0
  • küçükken evde iki sabit hat vardı, değişeli yirmi yıl oldu numaralar halen o ikisi de ezberimde :DD

bazıları unutulmuyor yani

0|0
    0|0
  • ezberde olan numara kafa yerıne geldımı bır yere yıne not edılır sılmek mümkün olmaz silmek için beynine format atman lazım yada yüreğine...

0|0
    0|0
  • intihar iyi bir yöntem olabilir...

0|0
    0|0
  • Daha dün discovery channel da bununla ilgili belgesel izledim insan yaklaşık 35 tane 3 basamaklı rakamı ezberleyebilecek kapasitedeymiş.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 48

• Ezberimde tel nosu kalıyo, sinirlendiğimdede silerim tabi numarayı eger mesaj atarsada yalandan iste kim oldugunu sorarım ki sildiğimi anlasın :D:D

1|0
    0|0
  • bir tek kendi numaramı biliyorum,telefonum bozuldugunda kimseyi arayamadım hık diye kaldım cüzdanımda önemli kişilerin numarasını taşıyorum artık

1|1
    0|0
  • sevgili emmemememi arkadaşım ,eğer aklımda kaldıysa ve önem vermiyosam bişey yapmam.he önem veriyosam kullanırım nolcak.nasıl bi cevap istiyon ki sen :D

1|1
    0|0
  • evet malesef öyle bir huyum var sayıları çok ezberlerim :( ama zamanla baya bi zaman sonra unuturum ondan hiç bahsetmezsem görmezsem vs.

0|0
    0|0
  • hayatta ezberleyemem. :/

0|1
    0|0
  • Ailem dışında iki kişinin numarası var. 1-7 ay sonra ezberledim sanırım ve hala aklımda o iki numara.

0|0
    0|0
  • Önemsediğim kişilerin vardır sadece. Devamı rehberimin işi.

0|2
    0|0
  • Sorma ya eski sevgiliminki hala ezberimde ne zaman silinir acaba hafızamdan silinse keşke

0|0
    0|0
  • Ezberim de kalan birkaç numara var.Aileden kişiler genel de.

0|0
    0|0
  • Kendi numaramı 3-4 ayda zor ezberledim. T.C mi hala ezbere bilmiyorum. Kaldı ki milletin numarasını bilcem. İmkansız.

0|1
    0|0
  • Mümkün değil :) önceki numaralarımı hiç hatırlamam :)

Şuan 2 yıldır kullanmama rağmen numaramı bilmiyorum :) :)

Ezberimdeki tek numara en yakın arkadaşım ve annemin ki :) :)

0|0
    0|0
  • sevgilim annem kendi numaram ve dostum biricik arkiminki var aklımda oyşş yerim onları

0|1
    0|0
  • şu kısacık ömrü hayatımda bir insandan numara istedm oda vermedi ya artık bu saattten sonra ezberimdeki tüm numaraalr silindi,.. istesemde tutamam

0|2
    0|0
  • Eskiden herkesin numarası aklımdaydı.Şu anda sadece annem, babam ve kardeşiminki aklımda.

Eskiden sinirlediğim ve sildiğim birisi hoşlandığım çocuk olurdu ve malesef hatırladığım için yine arardım.

Şimdi ezberlemediğim için öyle birşey olmuyor.Direkt facebooktan falan yazıyorum. :D

"Neden?" diye sorduğunda "Sinirlenip silmiştim de." diyorum. :D

0|0
    0|0
  • Bir tek evin ve bizimkilerin numarasını biliyorum ezbere... Sevgilileriminkini hatırlamıyorum...

0|0
    0|0
  • her b*ku unutuyorum ama unutmak istediğim tüm eski sevgililerimin numarası aklımda Allah kahretsin :/

0|0
    0|0
  • isimleri yüzleri falan kolay unuturum ama numaralar kalır genelde sayılarla aram iyi sanırm :)

0|0
    0|0
  • zamanla ezberimden de silinir o numara.

0|0
    0|0
  • sadece annem babam ve kendi numaramı bilirim gerisini hatırlamam

0|0
    0|0
  • genelde kalır bşy yapmam unuturm br süre sonra

0|0
    0|0
  • bazı numaralar kalır dikkatimi çekerse. sildiğim numaraysa çevirmediğimden unuturum zaten

0|0
    0|0
  • çok nadiren aklımda numara kalabiliyor. kendi numaramı bile 1 haftada ezberledim :D

0|0
    0|0
  • kalsın ne olacak ki :)

0|0
    0|0
  • eski sevgilimin telefon numarası bi yıl geçti hala aklımda evet gerçekten nasıl unutuluyor?

0|0
    0|0
  • telefon numarası aklımda kalmaz ama şu var görsel hafızam kuvvetli telefon tuşlarını görünce otomatik elim gider numaraya

0|0
    0|0
  • son zamanlarda sadece gerekli kişilerin numaraları aklımda önceden sildiğim ama aklımda olan numaralar ordanda silinmiş ne güzel

0|0
    0|0
  • kendi numaram ve annemim numarası aklımdadır.genelde numaraların sadece son 4 ya da 2 hanesini hatırlarım

0|0
    0|0
  • 7-8 yaslarinda amcamlarin ev numarasini ezberlemistim, hala ezberimde.

Kendi numarasini bile bilmeyen bir insan olaraktan baska hiç bir numara ezberimde yok.

0|0
    0|0
  • aklımdan "aklımdan da siliyorum" diye geçiyorduki hemen aklıma geldi :)

0|0
    0|0
  • Bırak telefon numarasını doğumgünleri bile ezberimde tutarım.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18
Yükleniyor...