Lütfen napmam gerektiğini söyleyin

Arkadaşlar bi gün sevgilm bize gelmişti işte ben mutfaktaydım sonra geldim yanına oturdum sonra en yakın arkadaşından mesaj geldi ''iyi git s.k'' yazıyodu!arkadaşına ne dediğini siz anlayın. bu bi telaş yaptı hemen sildi mesajı ben dondum kaldım hiçbişey söylemedim anlamamış gibi yaptım.bütün güvenimi altüst etti beni ne olarak görüyodu bu çocuk ya aklıma geldikçe deli oluyorum.şu an ayrıyız o benden ayrıldı. ama ben bu konuyu ona hala söylemedim.söylemeden de rahatlıyacagımı sanmıyorum hesap sormak istiyorum ondan sizce napayım ben yaaa.siz bu erkekler kankalarınıza anlatırmısınız böyle şeyleri? hadi anlattınız s.kmek nedir ya ne pis bi tabir ki öyle bişeyde olmadı o gün

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Benim diyen erkeğin bir kıza sahip çıktığı sevdigi korudugu ve kolladığı , boyle ozel konularda asla ama asla gebertsen de konuşmamasından belli olur. Ama erkekliği s.kmekle karıştıran hayvan sayısı da maalesef az değil . Suç , oğluna damızlık imajını aşılayan yetişkinlerle mahalle abilerinde. Şerefi öğretemiyorlar.

Bunlar uzulerek soylemek gerekir ki aralarında seni konu edecek kadar laçka bir iletişime sahip insanlar ve sevgilin olması , beklediğin kadar karakterli çıkacağı anlamına da gelmez. Bir kaza herşeyi ortaya çıkarmış ve o evde ne amaçla bulunduğu hakkında giden bilgiye olmasa da gelen yoruma şahit olma şansın olmuş.

Hesap soracak birşey yok, ayrılmışsınız zaten. Tek kelime bile etmene değmeyecek bir hayvanı bir daha sözüne sesine yaklaştırmanın da alemi yok, o da farkında yediği haltın . Üstelemenin sana faydası da olmayacak.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Aci gercegi gormek istemiyorsun erkek arkadasinin profili berbatmi desem rezalet mi desem artik gerisini sen anla.

Seni ne olarak gordugunu sen zaten biliyorsun sorma!

Iliski ciddi bir olaydir ancak onun ciddi olmadigini bilmelisin ve geregini yapamalisin.

Bir tavsiye ne olursa olsun sevmedigin icinin isinmadigi guvenmedigin sana saygi duymayan birini hayatina asla alma yoksa benzer durumlarla karsi karsiya kalirsin karsinda cok basit bir insan var .ARKADASINI SOYLE SANA KIM OLDUGUNU SOYLEYEYIM...anlayabilene

saygilarimla

1|0
    0|0
  • Eski erkek arkadaşın tam bir karaktersizmiş. Eğer bir erkek kişiliği tam oturmadıysa içtiği alkolü, çıktığı kızları ve yaptığı gizli şeyleri başkalarına anlatmaktan hoşlanır ve övünür. Bu kişilikle alakalı bir şey. Ama genel olarak gördüğüm (çevre vs) bu konuları arkadaşına anlatmaktan hiç çekinmeyen bir dünya erkek var.

İlişki yaşananların %99'u gizli kalmalı, insan hakkına saygı duyulmalı. Bir daha ki sevgili seçiminde karakter olayına dikkat edersin karakter düzeyini anlamak için de çeşitli testler yap mesela.

O karaktersizi bence rezil etmelisin ki aklı başına gelsin.

1|0
    0|0
  • ben daha hiç anlatmadım kankama falan.bu erkeklige delikanlılıga falan sıgmaz.haysiyetsiz adamın yapacagı sey bu haraket.niyeti sadece bu olsa bile sana saygı duyup anlatmaması lazım.hesap falan sorma boşver.daha fazla muhattap olma bence

1|0
    0|0
  • olayın açığı şu. arkadaş senin eve gelirken bir ümitle gelmiş ve seninle ciddi düşünmüyormuş. hesap felan sormaya kalkma aptal durumuna düşersin. dost acı söylermiş. Bir erkek şu kızı gibmeye gidiyorum kanka diyorsa o kızla ciddi düşünmüyordur sadece gönül eğlendiriyordur.

0|0
    0|0
  • Buıradan genellemeler çıkarmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.

Bu olay tamamen onun kalitesiyle ilgili.

Ben şahsen hayatımda asla anlatmadım ve anlatmamda.

0|0
    0|0
  • anlatıyorsa zaten sevmemıstır.senı yoksa anlatamaz ben sevmesem bıle bı kızla olan bıseyımı anlatmam asla

0|0
    0|0
  • hesap sorunca nolcak...

ayrıca ben özelimi kimseyle paylaşmam

0|0
    0|0
  • arkadaşı bu sözü söyleyebiliyosa sevgilinin seninle ciddi düşünmediğini de çok açık biliyodur.aralarında seninle ilgili yala yut gibi çok muhabbet dönmüştür.bu lafı diyebilecek rahatlığı burdan buluyodur o.eski erkek arkadaşın bu rahatlığı vermiş ona.

kankaya anlatmayı bu sorunun dışında tut bu başka bi olay

0|0
    0|0
  • Eleman seni gercekten sevmiyo hani geyik olarak konusulur ama insan bi kizi seviyosa ozeldir ve kesinlikle o sakilde konusmaz arkadaslarinin yaninda en azindan erkek olan yapmaz bunu..kendineguvenin kirilmasin eleman farkli dusunmus olabilir ama bu seni kucultmez

0|0
    0|0
  • şu saatten sonra bunun hesabını sormaya kalkman olmaz

bu sefer haksız duruma düşürcek seni

hiç gerek yok

en azından zarar görmemişsin

insanları tanımaya başlamış oldun

0|0
    0|0
  • Bazen böyle patavatsız arkadaşlar çok yanlış şeylere sebebiyet veriyor, neyse ki bende öylesi yok sonuç olarak suçu çocukta aramamalısın.

1|0
    0|0
  • Sanırım bu mesajı yazan arkadaş kendisi yapmış kadar olduğundan hoşuna gidiyor böyle şeyler yazmak

onu gidi hınzıııııır

onu gidi i...pneeeeee

0|0
    0|0
  • o gün değil de başka bir gün oldu mu?

0|0
    0|0
    • hayır olmadı

• hımm bu senin abaza arkadaşına anlatmıştır buluşacağım diye muhtemelen senin abazanın seninle evcilik oynama planları vardı. bunu abaza arkadaşıyla paylaştı ve o da aklınca taktik verdi ve neticeyi bekledi salyalarını akıtarak. pavlovun köpeği işte :D

• anlatır tabi siz gibi . Kızın evine gidiyorum der , arkadaşına evine gittiğini söylediğine göre senle ciddi düşünmemiş. Arkadaşıda vurkaç yap demiş.

0|0
    0|0
  • bence umursama.Hesap sorma.Sende sktr edebilirsin onu.O ayrılmış ki sözde kaçmak için.Paçaları tutuşmuş :D Sen ona gereken paniği verdin zaten

0|0
    0|0
  • Aynen erkekler kendi aralarında böyle laubali konuşur. Kafaya takma derim.

0|0
    0|0
  • kendini reklam etmek isteyenler hep vardır

0|0
    0|0
  • olay şu,piç oraya gelirken arkadaşına demiş s... gidiyorum.oda tamam git s.. demiş.

0|0
    0|0
  • Belki arkadaşı başka kız için demiştir öyle. :)

0|0
    1|0
  • arkadaşlar arasında böyle şakalar geçiyor bazen,önemli birşey değil bence,niyyeti böyle değil belki,ama senin görmen yanlış,senin mesajına bakman tabiiki daha yanlış

0|0
    1|0
    • yanımda açtı mesajı

• olabilir insan senden gelmediği bir mesajını açacağı zaman gözünü çevirmelisin,sana bak demediği sürece bakmaman lazım,tamam sevgilindi ama mesajını baktırması kötü bir neyetinin olmadığının kanatıdır,mesajına bakman ise ona güvenmediğin anlamına gelebiliyor

• biz erkeklerin her 7 saniyede bir cinsellik düşündüğü ve beynimizin yarısından fazlasını cinselliğin işgal ettiği bilimsel olarak ispatlanmış o yüzden kimseye güvenme ha aşık olduğu kız ile ilgili .k me m.k me gibi şeyler konuşmaz kimse kankasıyla ama aşık değilse elbette konuşur demek seni o gözle görüyormuş.o senden ayrılmadan önce sen ondan ayrılmalıydın

0|0
    0|0
  • o gün sen ayrılsaydın madem o kadar söylemek istiyorsun sinirlisin

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Seni annen Kadir gecesi mi doğurmus :)

Bırak ya,mutlu ol sen ,yaklaşma ona artık.

2|1
    0|0
  • tam bir p**evenkmiş sevgilin şeroo'!

1|0
    0|0
  • ya kızım gıt soyle kalmasın ıcınde saydır 2 ay sonra hatırlamıcan zaten

0|0
    0|0
  • resmen plan yapmışlar aralarında yakalanmış sana bırak intikam işini hayatına bak yol yakınken dönmüşsün yırtmışsın diyelim ;)

1|0
    0|0
  • aralarında en çok dönen muhabbet budur bence. ben olsam o an vururdum yüzüne. mesaj at vur yüzüne malın :/

1|0
    0|0
  • Erkeklere güven olmaz her b*ku anlatır onlar adam olan anlatmaz sadece. Ağzının ortasına bi tane patlatamadın mı ?

0|0
    0|0
    • yok hiçbişey olmamış gibi davrandım ne salağım ya ...

• Olan olmş artık öyle bi pislikten kurtulmuşsun sevinmelisn canım boşver gitsiin

• Bırak ne hali varsa görsün pislik kendini sinir etmeye değer mi ?

0|0
    0|0
  • sana bişey diyim mi ucuz kurtulmuşsun . kurtuldugun icin de git bi kendi kendine tek kişilik kutlama yap . benim kanım dondu burda yaa ne kadarlık beraberdiniz ?

0|0
    0|0
    • 2 aydır

• bırak gitsin allah askına ya pislik adam

Yükleniyor...