Galatasarayın şahane futbolu karşısında ezilen adeta perişan olan fb beraberliği haketti mi sizce?

bence maç galatasarayın hakkıydı emin olun saçma ofsayt olan bir pozisyon ve gol artı kırmızı kartlık bir faul ama hakem kullanmadı ne diyonuz kardeşim bu fenerbahçe takımı kadar gıcık olan ve taraftarı dahil yok dünyada ne cins takım yav

Güncellemeler:
arkadaşlar çirkef fenerliler saldırıyor sitede ama boş hücrelerimize kadar mücadele kesilmişiz be yaşasın cimbom uefada elenecek kanarya amin

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Konu başlığına bak ya acayip güldüm :D 6alatasarayı Barcelona, RM filan sanıyorlar galiba :D :D

Şuana kadar gslilerin hepsinde aynı hikaye hakem penatlı vermedi.. hakem şöye yaptı.. hakem böyle yaptı...

Yüzyıllardır aynı hikaye bu kadar mı tasarım kabızı olunur :D yazık.

1|1
    0|0
  • ne gicigi ya gayet ciciyiz.

0|1
    0|0
  • hakedn kazandı yani beşiktaş

0|2
    0|0
  • Faşistliğiniz ve ırkçılığınız da futbolun ötesine geçmiş

0|2
    0|1
    • ben mi ahahhahhaha sen hemen oksijen al ölüyorsun ahahahha tanrım bu kafadan isterim lütfen

• Seni tarih yargilayacak

• neden yazmıyorsun

Erkekler Ne Diyor 9

• saçmalamayın 2 takımda ne oynadı? bu kadar para yatırılan 2 takımın 2ligteki takımlardan hali daha kötü!

1|2
    0|0
  • Kalite düşüklüğü yüzünden bir GS lı olarak maçı izlemedim (bayağıdır izlemiyorum futbol). Hatta şundan o kadar eminim ki iki takımda futbol adına bir şey yapmamıştır pek. Varsa yoksa sürtüşme, boş laf.

0|2
    0|0
  • fener korkup geri çekilmese daha atardı. biz top falan oynamadık. büyük umutlar bağladığımız podolski hayal kırıklığı...
    komik olansa bu fenevliler yenilmediği için sevindi:))

1|1
    0|0
    • aynen bak haklısın seviniyorlar

• ben 2 takım hocasındanda utandım. resmen korktular. sanki fenerin galatasarayın değilde siirt sporun çemizkezek sporun hocası gibi davrandılar. ne ellerindeki trilyonluk kadronun farkındalar ne başında oldukları takımın tarihinden. o maçı kaybetsen nolur kazansan nolur. sen adına yaraşır top oynasana. iki takım içinde geçerli. bak bu fener bizi 6-0 yendi ama enaz on tane gol atacak gibi oynadık. bu fenere 5 attık ama nasıl oynadılar. büyük takımlar kötü oynayabilir fark yiyebilir ama korkak oynayamaz oynamaya hakları yok... bunca insan boşuna mı kombine bilet alıyo. bunca insan boşuna mı bilet bulmak için yırtınıyo decoder alıyo... bu rezil futbolu seyretmek için mi? bilet fiyatlarını bilmiyorum ama trilyon euroluk adamlar on liralık futbol izlettiler mi?

• fb haketti oyun olarak ama attıkları da haklı gol değildi oda ayrı

0|1
    0|0
  • Galatasarayli ne denirki😊

0|1
    0|0
  • Pek haketmedik ama yenseydik iyi olurdu 😊

0|1
    0|0
  • fırat aydınıs fb formasını çıkarsa kazanırdık

0|1
    0|0
  • 90 dk boyunca kaleye şut çekemeyen bir takımın taraftarı olarak yazmış olduğun bu saçmalığa sadece gülüyorum.. gol de ofsat mofsayt yok. kaleciniz gtünü öpün o kuttardı sizi 5 lik olmaktan, hadi şimdi sktr git ezik cinconlu

1|0
    0|0
    • Aklımdan geçenleri özetlemişsin @Drislove konu başlığına gülmekden ben yazamadım :P

• Ayrıca ne kadar güzel bir kurummuş bu şu an gitmiş olsan yurt dışına 9 ay izin veriyor? Hayran kaldım "memuru" olduğun kuruma.

• hoacm senin ile muhatap olmayacam sen bikere 657 yi araştır artı dil eğitimini araştır şimdi sana iyi akşamlar

• Tamam gs ye haksızlık yapıldı ama bir gs li olarak Fb'nin avrupa kupalarından elenmesini istemem şahsen...

0|0
    0|0
Yükleniyor...