Fitness konusunda bilgisi olan?

1 Aydir fitness yapiyorum ama tavuk yemekten midem bulaniyo protein tozu bir kiz icin uygun mu ve haftada kac gun spor yapmaliyim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sporda ilaclarin hepsine karsiyim hormon bozuyo damar acarak daha cok kan gelsin gerek yok bazilari kadinda erkeklesmeye yani kıp ve klitoriste buyumeye yol aciyo tavuk biktiysan yeme k. fasulye tuket arada yeter zamanla sekillenirsin kasda bir kizi cok itici gosteriyo :)

0|0
    0|0
    • Cok kas istemiyorum sadece sikilasmak ve biraz kalcami sekillendirmek

• Kardes dedigin sey anabolik steroid
      Tozla karistirmayon

• Eig icin tsk. Duzenli sporla zaten oluyo milleti dinleme spor yapan hap kullanir yok oyle bisey ben duzensiz yaptigim halde 5yildir yapiyorum profildende anlasiliyodur vurdummu öldururum yazin plajda guzel oluyo :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Tavuk kırmızı et yumurta gitmiyo bir süre sonra. Protein tozu kullanabilirsin haftada 4 gün yeterli olur

1|0
    0|0
  • Kullan bisi olmaz hep tavik yeme kirmizi et balik da ye

1|0
    0|0
    • Protein tozu dogal birseydir ben spor akeedemisi okuyorum bilimsel makaleler okuyorum korkma peynirle sutten yapiiyor burada cahil cok dinlersen kas diye yaglanir kilo alirsin saglik icin yap arastir burdaki cahillere kalma

• Proteinin cinsiyeti olmaz. Haftada 3-4 gün spor idealdir.

1|0
    0|0
  • Bulanir valla. Hayatinin geri kalan her aninda spor yapacaksan kullan. Ama bence bu imkansiz. Onun yerine proteini yuksek besinler tuketmen daha iyi... Hem hazir bar seklinde yiyecekler var ben aliyorum ondan cok guzl hemde tadi

0|0
    0|0
    • Aslinda birakmak gibi bir duauncem yok hayatim boyunca fizigimi korumak istiyorum onun icin sordum

• Birakmayi kimse dusunmuyor ama bir aylik arada bile vucut kendisini cok kotu saliyor... Ki bu ara genellikle yaz doneminde oluyor...
      Eskiye dondurmeside zor oluyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...