Empati kuralımmı ? diyorum

Şimdi gözleriniz kapatın ve düşünün sabah evden çıktınız hiçbirşeyden habersiz işinize yada okulunuza gidiyorsunuz ve bir anda size bir araç çarptı gözünüzü hastahanede açtınız ve karşınızda açık sözlü bir doktor size dediki birdaha asla yürüyemiyeceksin bacaklarında his var ama ayağa kalkma olasılığın yok dediğini düşünün O an sizin için hayat sonmu bulurdu yoksa hayatınıza kaldığınız yerden devam edermiydiniz ne kadar güçlüsünüz ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaşamak apayrı bir şeydir. Burdan yazmak kolay her şeyi .

1|1
    0|0
    • haklısın türk filmlerindeki gibi olmuyor malesef bazı arakdaşlar 3 5 günde atlatırım falan diyor ama biz ona bir 20 sene desek daha adil olur sanıyorum hoş ben 8 ayda atlatmıştım sallamadım ben pek açıkçası .. :D

• Hayata kaldığım yerden devam ederdim. Allah'tan gelene isyan edilmez. Allah'ın vardır elbet bi bildiği. Neticede Bacakları kolları olmadanda mutlu yaşayabilen bi çok insan var.

0|1
    0|0
  • yıkılırdım herhalde hayata kuserdim beni hayatta dönduren eşim dostum cevrem olurdu herhalde ama dönmeyi basarabilirsem zor çok zor bi durum cunku

0|1
    0|0
  • 3-5 gün takilir basimin caresine bakarim.

0|1
    0|0
  • Hayatıma kaldıgım yerden devam ederdim diyeceğim ama eminim bunu kim yasarsa yasasın hayatın sonu oldugunu düşünecek ve hisssedecektir başlangıcta..

0|1
    0|0
  • Bu ne dram bu ne acı ya rabbim ağlıyazaam

0|0
    0|1
  • Olurum lan ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...