Kapat

"Yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz" Atatürk. Cumhuriyete sahip çıkıldığını düşünüyor musunuz?

görüşleri alayım, Cumhuriyet'e yeterince sahip çıkıldığını düşünüyor musunuz?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu gidişat olursa sahip çıkamayacağız ama her ne olursa olsun biz TÜRKÜZ ölene kadar da TÜRK olacağız!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Herseye inat.

29 Ekim Cumhuriyet Bayrami'miz Kutlu Olsun.

1|3
    0|0
  • Yeterince sahip çıkılmasada hepimiz Cumhuriyet çocuğuyuz.Ve cumhuriyeti hep yaşatacağız...

0|1
    0|0
  • Cumhuriyet yerine şeriatı istiyorlar ve amip gibi çoğalıyorlar...verdik anayasayı eline geçirip duruyorlar sadece seyrediyoruz sahip çıkabileceğimiz yerlerde sahip çıkamadık allah sonumuzu hayır etsin.

1|0
    0|0
  • Asıl zihniyet üçüncü iktidarda ortaya çıkıyor artık. Deprem bahanesi ile en büyük milli bayramımızı iptal edecek kadar sahip çıkıyor adına devlet adamları denilenler.

0|0
    0|0
  • çıkılmıyor ozellıkle 29ekım cumhurıyet bayramının ıptalınden sonra kocaman bır yuh dedım,ama bırılerı sahıp cıkmaktan vazgeçtı dıye bız bırey olarak vazgeçmemelıyız tum --ne mutlu turkum--dıyenlerın 29 ekım cumhurıyet bayramı kutlu olsun

0|0
    0|0
  • devleti soyuyolar sonra vatan millet sakarya düşünmüyorum sahip falan çıkıldıgını ama gözünü kırpmadan ölmeyi göze alan insanların oldugunu düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Son sözüm de olsa NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

2|1
    0|0
  • Cumhuriyetten önceki tarihini bilmeyen bu milletin cumhuriyetimizi yaşatmaya çalışma gibi bir düşüncede olması garip, ki böyle bir şey söz konusu değil.Örnek olarak günümüze bakabiliriz."Geçmişi olmayanın geleceği de olmaz."

0|0
    0|1
    • biz ondan öncesinide biliriz hayatının bi adamın 2 dudağının arasında olduğunu düşün onu seçemediğini düşün gitmeyeceğini düşün

• Toplumun çoğunluğu bilse daha farklı olur.Onlar halkın değil, başkalarının adamı.Tarihi bilmeleri bizim aleyhimize.

• haklısın kimin ya da kimlerin adamı oldukları ortada. Artık %50 den sonra düğmeye basıldı.

Yükleniyor...