TFF Fırat aydinus'a 10 maç ceza verdi siz ne düşünüyorsunuz?

TFF Fırat aydinus'a 10 maç ceza verdi siz ne düşünüyorsunuz?

Ne üçkâğıtçı insanlar var ya yenilmeyi de hazmedemiyorlar, hakem ne Galatasaray'ın penaltısını verdi, nede yapılan faullere..

Ayrıca fenerin gölü de açık ve net ofsaytti van pirse 18 cm ofsaytta o atak durdurulmalıydi.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Ağlama cincon

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Maci tarafsiz gozle izledim. Macin skoruna etki edecek kararlar hep fenerin lehineydi. Boyle kararlari genelde sadece fener verdirebilir. Firat Aydinus gibi tecrubeli bir hakeme 10 mac ceza nasil veridi hayret ediyorum. Karari yanlis bulmuyorum fakat her ciddi hatada bu karar alinacaksa her hafta cok hakemin dudugunu asmasi gerek. Yakin zamanda Turk futbolunda ilk defa boyle caydirici karar verildigini gordum. Umarim bundan sonrasi icin hakemleri silkelemeye yardimci olur.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Katiliyirum sana canim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İstanbul BB 2 - 1 Beşiktaş (45. dakikada Aurelio kırmızı kart gördü)
    Fenerbahçe 2 - 1 Beşiktaş (90. dakikada İbrahim Üzülmez kırmızı kart gördü)
    Beşiktaş 0 - 1 Fenerbahçe (82. dakikada İbrahim Toraman kırmızı kart gördü)
    Beşiktaş 2 - 1 İstanbulspor (24. dakikada İbrahim Toraman kırmızı kart gördü)
    Beşiktaş 2 - 1 Fenerbahçe (67. dakikada İbrahim Üzülmez kırmızı kart gördü)

Fıratın karnesi

0|0
    0|0
  • Macin kaderini etkiledi ama hakemide arkasina alan fb yine galip gelemedi sonra büyü var kadıkoyde herkes biliyor büyüyü azizin aciklamalarini dinleyin herseyi acikliyor..

0|0
    1|0
  • Aziz öyle istedi

0|1
    0|2
  • Ofsaytı vermiyor, kırmızı karı vermiyor, penaltıyı vermiyor sonra diyorlar Galatasaray bilmem kaç yıldır kazanamıyor e böyle oldumu yüz yıl olsada kazanamaz. Deniz çoban ne yaptıysa fırat aydınus da aynısını yapmalı net. Ya da Galatasaray o hakemi maçlarına istememeli...

0|1
    1|1
  • Maçın kaderini değiştirdi bu hakem bozuntusu! Azizin köpeği o. çocuğu Aydınus biraz şerefin varsa hakemliği bırakırsın. Zaten fenevliler hiç sevinmesinler yine hakem balıyla kurtuldular. :D

0|0
    0|0
  • O gol net ofsayt buraga yapilan direk mudahele penalti ve fenere 2 kirmizi kart net cikmaliydi. Bu onemli macta bu kadar net hatalar yapilmaz. Iyi olmus. Tamam fener iyi oynadi ama 2. yari cekildiler ve iyi oynayan kazanacak diye birsey yoktur futbolda!! Fb gs maclarina her zaman cuneyt cakirin verilmesi lazim

0|1
    1|0
Yükleniyor...