Arkadaşlar dans etmek mi spor yapmak mı?

hangisi daha çok zayıflatır sizce yani şöyle bakıyorum dansçıların hiçbirinde göbek filan yok hiphop dans bu arada yani sonuçta vücudun heryeri hareket halinde bana dans gibi geliyor

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Spor iste

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• https://www.youtube.com/watch?v=w8q8p2kGFVc
    Dans var Kiloda var
    Spor iyidir

0|0
    0|0
    • önemli olan düzenli yapmak zaten acelem yok 47 den 45 düşücem çok zorlanmam

• dans edebilen biri olarak söylüyorum ki ; dans ederken zaten spor da yapmış oluyorsun. dans modellerini ve şekillerini arttırıp ve bunları bir birine karıştırdım mı bitmiştir olay :D cuppa cuppa :D

0|0
    0|0
  • Spor yapmak

0|0
    0|0
  • Danscilardda fitnness yapiyor o yuzden fitnness

0|0
    0|0
    • her türlü ikisini de yapıyorum zaten ama spordan çabuk sıkılıyorum kardiyo yerine dans sıkılaşırken de spor yaparım dedim ki zaten 2 kilo fazlalığım var

• biliyorum :)

• Pekala basarilar

• Sporcular seksi olur

0|0
    0|0
    • zaten sporu eksik etmiyorum ama daha çok sıkılaşma tarzı yapıyorum spor zayıflama konusunda dans daha etkili gibi geliyor

• yani zayıf olmam lazım ama değilim :D

• 160 boyun var 47 kilosun nerene zayıflayacaksın daha

• Bende dansı tercih ederim

0|0
    0|0
  • Dans sonra spor

0|0
    0|0
  • spor yapmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dans et bence zayiflamak istersen cunku dans eglenceli ben spor yparken sikiliyorum cogunlukla ama dans eglenceli oldugu icin iyi olur vede hizli bir seyler yaparsan daha iyi

0|0
    0|0
    • bende öyle kardio yapmayı sevmiyorumm dansla zayıflayıp sporla sıkılaşırım dedim gerçi kilom yok 47 kiloyum :D ama kemiklerimden dolayı olsa gerek tam fit değilim

• Ohh ohh supersin kızım ayy Allah rizasi icin banada yardim et evlenmeden once 57 diydim aimdi 70 nasil yapsam ki

• ip atlamayı öneririm kesinlikle çok işe yarıyor

• Spor tabiki
    Dansında çeşitlerine göre değişiyo

0|0
    0|0
  • Dans etmek cok eglenceli farkinda olmadan gidiyo kilolar ben spora gidiyorum ama dansa gitmedigime pismanim

0|0
    0|0
  • Dans gibi evet daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • Dans etmek daha geniş çaplı bir spor bana göre, sporun dalları var çünkü.

0|0
    0|0
  • dans daha esnek ve fit olmani saglar ve sporda sikilirsin dansta kulturde gelisir

0|0
    0|0
Yükleniyor...