Rüyalarınızın etkisinde kalır mısınız?

Gördüğünüz rüyalardan ya da kabuslardan çok etkilenir misiniz, ya da sadece rüya, bir anlamı yok diye mi düşünürsünüz?..

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Kalıyorum, son 10 gündür de rüyada mıyım diye düşünüyorum.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok nadiren de olsa, etkilendiğim durumlar oluyor. Fakat rüyalarımın benim bilinçaltımdan kaynaklandığına inandığım için bu durum benim için sorun teşkil etmiyor.

0|0
    0|0
  • sabah olur, uyanırsın, gördüklerinden habersiz, yüzünü yıkar, üstünü başını giyer kalkar gidersin işe...

bir şey olur, tetikler ve gerçekten gece neler olup bittiğini hatırlarsın. siyah bir toz bulutuyla çerçevelenmiş halde görülmüştür. yaşananlar tamamen fantezilerin ötesinde, kendi hayal ettiklerinden farklı olarak karşına çıkmakta. çünkü insan hayallerinde sonsuzluğu kurabiliyor kafasında.

oysa bu rüyada görünen, aslında biliçaltımda duran ve normalde istediğimi sandığımdan o kadar farklı ki. bunu ancak o rüyada gözüme sokulunca fark ediyor olmam da, bambaşka tabii.

ve düşünüyorum da, hatırladığım rüyalarım bu denli güzelse, hatırlayamadıklarımda kim bilir neler var?

0|0
    0|0
  • şahsen kalırım.. bazen öyle tanıdık simalar görürümki, bazense hiç tanımadığım birilerini gorurum. ama yüzlerini gördüğüm için hep etkisinde kalırım böyle ruyaların. ertesi günü bir kenara not ederim hepsiniı. haberci rüyalara inanırım..

0|0
    0|0
  • ben inanmam rüyalara falan etkilemez beni rüya der gülerim...

0|0
    0|0
  • çok etkileyici bir rüyaysa etkisinde kalırım. bazen de gerçek oluyor rüyalarım. ama kötü olanlar gerçekleşiyor nedense.

0|0
    0|0
  • Etkisinde fazla kalmam korkmadığım sürece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Anlamı var genelde çıkıyor

0|0
    0|0
    • Örnek verir misin? Mesela?

• Mesela para gördüğümde elime para geçer. Aklımdan hiç geçmemiş bir yakınım, bir arkadsım girdiyse, görüşürüz. Çocuk hayvan seviyorsam hastalanırım, hele birde cocuk güzelse kızsa daha fazla. tuvaletteysem, daha ağır hastalanırım, yatarım falan yani.. çıplak beden, kıl, ıslanma (yağmur, havuz gibi) günah islendiğini anlarım... bunlar bir kısmı.. Rüyalar kişiden kişye göre değişir, mesela at murat derler, bana bütün hayvanlar hastalık getirir.

• ben gördüğüm rüyayı hatırlamıyorum ki hiç ya da görmüyorum ama etkilenmezdim sanırım...

0|0
    0|0
  • Etkisinde kalırım genelde

0|0
    0|0
  • Kalırım hem de çok

0|0
    0|0
  • Fazla etkilenmiyorum galiba, zihin artigi sadece, biseyler yerine otursun lazim, duygulari gece disari vurup kurtuluyoruz iste.Tabi patolojik durumlardan bahsetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Offf hem de nasıl etkisinde kalırım.Hemen hemen her gün kabus görürüm ve sabah uyandığımda birilerine sinirli olurum o yüzden.Hatta bir keresinde annem bana çok kötü davranmıştı rüyamda.O yüzden anneme 1 gün boyunca sinirim geçmemişti...

0|0
    0|0
    • babana şikayet etseydinya:))

• rüyalara inanma boşver gerçekle hiçbir bağı yok:))

• O konuda emin değilim...

• kalırım

0|0
    0|0
  • kalırım

0|0
    0|0
  • Çok etkilenmem üst üste aynı rüyayı görmedikçe . .

0|0
    0|0
  • etkisinde kalırım, rüyalar benim için çok önemlidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...