Anket / Derbi sonucundan memnun musunuz?

25 Ekim 2015 günü oynanan, Diego Ribas ve Olcan Adın'ın golleri ile 1-1 sona eren Fenerbahçe-Galatasaray derbisi sonucundan memnun musunuz?

Anket / Derbi sonucundan memnun musunuz?

• Fenerbahçeliyim, memnunum
    12% (2)5% (1)8% (3)Oy Ver
  • Fenerbahçeliyim, memnun değilim.
    31% (5)33% (7)32% (12)Oy Ver
  • Galatasaraylıyım, memnunum
    6% (1)10% (2)8% (3)Oy Ver
  • Galatasaraylıyım, memnun değilim
    44% (7)33% (7)38% (14)Oy Ver
  • Beşiktaşlıyım, memnunum
    7% (1)19% (4)14% (5)Oy Ver
  • Beşiktaşlıyım, memnun değilim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerbahçeliler Galatasaray bizi elinden kaçırdı diyor. Biz galatasaraylılar bu skora sevinmedik.

Artık kadıköy beraberliklerine tek sevinen taraf fenerbahcedir. Çünkü tek bildikleri 16 yıl

0|2
    1|1
    • Biz Kadıköy'deki beraberlikleri yenilgi sayarız, siz galibiyet sayarsınız. Farkımız burada. Kıskançlıktan çatlama havası sezdim sende 16 yılı kendin bile farketmişsin malum.

• Biz genelde rakiplerimizin sahasında kupa kaldırıyoruz tarz meselesi :D

• @sabuncu genelde dediğin kaç kere acep?

• D dedim

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim, memnunum

0|0
    0|0
    • Neyinden memnunsun acep :) Tam takım atak yapıp 1-1 lik skorla ayrılmaktan mı?

• Galatasaraylıyım memnunum galip olsak dahada mutlu olurdum başka sefere bu sefer inanıyorum

0|0
    0|0
    • Samimi yorum için sağol. Bence de tüm Galatasaray'lıların memnun olması lazım o futbola rağmen 1 puan alabildikleri için.

• Çok iddalıydık totemler yaptık olmadı başka sefere artık

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir Fenerbahçeli olarak ilk yarıda 3-0 olmalıydı o oyuna göre... ama ilk yarı futbolcularımız saolsun ikinci yarıda takımı geriye yaslayan teknik direktörümüz saolsun 1 puanı aldılar Galatasaraya armağan ettiler... Tabiki memnun değilim skordan

1|1
    0|1
  • ilk yarı 2-0 Fenerbahçe lehine olması gereken maçta ikinci yarı Galatasarayın 2-3 kazanması gereken bir maç oldu Fırat aydınus efendi Galatasarayın penaltısını vermedi ve fbnin ofsayttan gol atmasına izin verdi ayrıca fbnin toplamda en az 3 kırmızı kartı vardı ben Galatasaraylı olarak bu skordan memnun değilim feNerasyon aziz yıldırımın istediği gibi Galatasarayın kadıköyde kazanamamasını sağladı ama güçleri beraberliğe yetebildi demekki bizim orada kupa kaldırmamızın acısı hala çıkmamış :D

0|0
    1|1
    • Fırat Aydınus'un Galatasaray'lı olduğunu bilmeyen kalmadı sanıyordum. Neyse varmış bilmemek ayıp değil.

• Yavrucum azcık maç izle ondan sonra gel burada şakımaya devam et. Fırat Aydınus Fenerbahçe'nin sayısız maçını katleden adamdır sen kalkıp Aydınus Fenerin adamı diyorsun. Allah size akıl fikir ihsan eylesin.

• Objektif olamıyorsunuz ben Galatasaraylıyım ama aynı zaman da objektifim Fırat Aydınus Cüneyt Çakır Bülent Yıldırım bu 3 hakem Fenerbahçenin lisanslı hakemidir bu açık ve net ortadadır

• Galatasarayliyim ama memnun degilim iyi oynamadigimiz acik ama hakem iyi yonetse kazanabilirdik 3 puan istiyorduk 1 puana razi olduk.

1|0
    1|0
    • Hakem iyi yönetti ofsayt gol dışında. Ama o gol eğer sayılmamış olsa Fenerbahçe gene atardı bunu hepimiz biliyoruz. Galatasaray bunalmıştı çünkü o sıralar.

• Sneijderi 90 dakika bicen de souza nin 2 kere atılmasi lazimdi bunu gormemek icin gozunu baglaman lazim ba nin burak a yaptigi diz darbeside siddetli veya degil oyle bir hareket futbolda yok net kırmizi penalti pozizyonunuda biliyorsun ama tarafli olunca gorunmuyor bunlar hakem iyi yonetti dogru cok uzamasin golde ofsayt ama iyi yonetti tamam :)

• Sen Burak Yılmaz'ın bizim ceza sahamızda bizim adamımıza arkadan diz darbesiyle vurup, bizim adamla beraber kendini yere atıp penaltı beklemesine kırmızı demiyorsan, konuşmaya hakkın da yok demektir.

Her şeyi kendinize göre yorumlamayın, önce maçı doğru izleyin.

• Karşımızda orta saha kurgusunu tamamen 10 numaramızı sakatlamaya yönelik kuran ve Hakemide yanına almış bir takım vardı.
    Böyle bir ortamda bırakın iyi oynamayı futbol oynamak bile zor. 2. Yarı galibiyet golünü bulabilirdik genel anlamda sonuçtan değil ama takımın gösterdiği mücadeleden memnunum.

2|0
    1|0
  • Beşiktaşlıyım, memnunum

0|0
    0|0
  • memnun değilim pereiranın babaannesi kaşar

0|1
    0|0
  • gsliyim aslında memnun değilim ama bu futbolla deplasmanda 1 puan çok iyi hiçbirşey oynamadık evet fenerin golü ofsayt verilmeyen bir penaltı var snijderi resmen biçtiler ama bunlar mazeret değil çok kötü oynadık

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım memnun degilim özellikle hakemden ofsayt golü verdi buraga yapılan penaltıyı vermedi maçı katletti

0|0
    0|0
  • Ben fenerli olarak memnun değilim ama Galatasaraylılar dün Davul çalıyordu

1|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak ne skordan nede futboldan memnun değilim

0|0
    1|0
Yükleniyor...