Buralarda hala Formula 1 izleyen var mı?

Bir zamanlar yarış kaçırmazdık, şimdilerde artık ne sıralama, ne yarış izlemez oldum Formula 1'i, bir zamanlar Dünya'nın en çok takip edilen sporu olan organizasyon ne hale geldi la?

Nerde o eski Shumi'li, Hakkinen'li günler? İflah olmaz cenabet Raikkönen'in Mclaren'deki zamanları bile iyiydi.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ünlü bir f1 pilotu vardı. Ölümden döndü falan. Son durumu ne onun

0|0
    0|0
    • Hangisi? En son Felipe Massa ciddi bir kaza geçirip sağ kaldı, halen yarışıyor.

• Kaza denince insanın aklına yarış geliyor ilkin. Ayrıca Schumi o kadar büyük bir efsanedir ki, 'Ünlü bir pilot' denince insanın aklına Schumacher gelmez.

• Özür dilerim sizin kadar bir bilgim yok olsaydı adını söylerdim zaten

En İyi Erkek Görüşü

• Efsane shumi... Ama ondan önce bir Senna var. Raikkönen hep cenabet zaten. hala cenabet :D abd gp izlemedim genelde pek iyi olmuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benn 😊 büyük bir Felipe Massa hayranıyım

0|0
    0|0
    • Massa? Adam Williams'da Bottas'e yol vermesi istenen türde bir pilot. Ne biliyim nesine hayran olduğunu anlamıyorum. Eskiden milleti ardında tren eden Jarno Trulli vardı, o daha büyük pilottu bence.

• İlk izledigimde bundan 10 yil once falandi o zamanlar baya iyiydi diye hatırlıyorum o zamandan kalma bir hayranligim var

• Michael Schumacher ve Sebastian Vettel de iyi bence

Erkekler Ne Diyor 3

• AH ah Schumi efsane Schumi Hakkinen ile kapışmaları Coulthard, Eddie İrwine sonra deli Montaya tabi ki Damon Hill... ah ahh

0|0
    0|0
    • Sikip attılar koca sporu. V6 motor var l*n artık arabalarda. Elektrik süpürgesi gibi ses çıkıyor.

• Çok saçma daha yeni izledim ama Nerede O Eski heyecan yok sıfır çoluk çocuk artist olmuş

• Ben değilde muhendis bir arkadasım izliyordu.

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcı ya. Ben bikere izledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...