Galatasaray Fenerbahçe derbisi?

Bu akşam ki oynan derbi hakkında ne düşünüyorsunuz? Pereiranın taktiklerini benim gibi yanlış bulan var mı? Sizce fenerbahcenin başında kim olmalı ki daha başarılı sonuçlar alalım?

Güncellemeler:
Bu arada Defansımız çok yetersiz değil mi bunu kimse göremiyor mu. robben robben diyeceklerine iyi bir defans alamadılar

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün 1-0 iken diego-meireless değişiikliği çok yanlıştı. Gsye resmen, "ben gol atmayacağım, buyur sen gel" demek istedi. Bu değişiklik çok yanlıştı. Bence Fenerbahçenin Teknik direktörlüğüme Rıdvan dilmen gelmeli. Eminim ki bu kadroyla büyük işler yapar.

1|0
    0|0
    • Rıdvan Dilmeni bende düşünmüştüm ama geçen seneki kadro ile bu seneki kadro ile uyum sağlayabilir mi bilmiyorum

• valla hocam ben gs liyim ama rıdvan en son ne zaman esofman giyip antrenmana çıktı hatırlıyormusun nasıl bu kadar eminsin başarılı olacağından ntv deki koltuğuna yapışmıştır o kalkamaz ordan

• Kadro uyum sağlar gibime geliyor. Bu kadroyla Uefa da finale kadar gidersin doğru oyantırsan.
      Gsyi 1-0 yenerken diego yerine oyuna neden meireless alınır ki. Neden geriye çekilirsin korkaklar gibi. Bu maç 3-4 olacak maçtı. Ama elimizden kaçırdık valla. Bunun sorumlusuda perreiradır. Rıdvan olmasa bile, ersun yanal geri gelmeli.

En İyi Kız Görüşü

• Pereiranın seçimlerinde yanlış var haricinde cincona top oynatmadık. kaliteli bir takımız ama hocanın kendini toplarlaması gerekiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Öncelikle, Ajax ve Benfica maçlarından sonra yorum yapmak istemedim çünkü, bu derbi oldukça yanıltıcı olabilirdi. Geçen hafta, Galatasaray'ın az bir farkla favori olduğunu dile getirmiştim, ancak maçtan bir saat önce kadrolar belli olunca, maçta beraberliğin her iki taraf için de en iyisi olacağını düşündüm. Geçen haftaki yorumlarım;
    www.kizlarsoruyor.com/.../q4020488-galatasaray-vs-fenerbahce

Açıkçası, Fenerbahçe'nin zayıf noktası defansta değil. Hatta, bu ligin en iyi defans hattına sahipler. Fenerbahçe'de çözülemeyen sorunların asıl kaynağı oyuncu profilleridir. Şöyle açıklayayım:

-Agresif hücum takımlarında, daha doğrusu oyunu domine etmesi istenen takımlarda yaş ortalaması düştükçe, deneyimli oyuncu sayısında da azalma olacağından, takım mümkün olduğu kadar yetenekli ve hem set hem de akıcı futbolu oynayabilen oyunculardan kurulmalıdır. Bu bağlamda, birbirine benzer oyuncuların transfer edilmesi, büyük bir kadro mühendisliği hatasıdır.

-Fenerbahçe'de, topu 3. bölgeye taşıyacak bir orta alan ve topla içe kat edip gol vuruşunu yapacak nitelikte oyuncular yok. Bu nedenle, orta alan topu forvet hattına taşıyamadıkça, forvetler kapanan savunmalar arasında boğuluyor. Bu da, oyun içinde motivasyon ve moral kaybına neden oluyor. Boş alan arayan forvetler ise, enerjisini boşa harcamış oluyor.

Ek olarak, kim ne derse desin, bu takımın ciddi bir güç ve kondisyon sorunu var. Bu sorun, bırakın hocayı, Terraneo'yu bile koltuğundan edebilir. Dün akşam ki maç, tamamen Fenerbahçeli futbolcuların hırsı sayesinde bu noktalara geldi. Daha sakin ve tempoyu belirleyen bir Fenerbahçe, galibiyeti aklından dahi geçirmeyen Galatasaray'ı rahatlıkla yenebilirdi.

Fenerbahçe'nin oyunu iki yönlü oynayabilen yaratıcı bir "8" numaraya,"poacher" tarzı bir forvete ve alternatif olarak da fiziksel olarak güçlü bir "10" numaraya ihtiyacı var. Tabii ki, en başta bu yıldızlar topluluğunu ve taraftarı memnun edebilecek bir hocaya daha çok ihtiyacı var.

Mevcut koşullarda, bu takıma hangi yıldız gelirse gelsin, bu sorunlarla baş edemez.

0|0
    0|0
  • Hakem sağ olsun yine feneri kurtardı *

2|2
    2|4
  • Fenerbahce bu td ile sampiyon olamaz
    Su les gs yi yenemiyorsak olelim

2|0
    0|0
    • Ağzından bal dalıyor resmen kardes kanser etti beni ya hasta oldum resmen ya bir adam bir takımı niye intihara sürükler anlamadım gitti

• Gerçekten net bir gol pozisyonları yoktu,2-0 3-0 çok rahat alabilirdik

• Ya basimizda ersun olsa dumduz ederdik sunlari

Viktor denilen showman oyle hatalar yaptiki bn yenilmedigimize dua ediyorum

Gerci kadikoyde gs beraberligi = yenilgo

• ersun yanal felan olsa çok daha iyi olur pereira çok salak ribası çıkarıyo en işe yaramaz oyuncuyu alıyo oyunda başarılı kim varsa çıkardı (van persei hariç) gerizekalı beni deli etti ya :/

1|0
    0|0
  • O kadar taraftarın emeğine, yüreğine hakaret gibi bir maçtı

1|1
    0|0
  • beklediğim gibi oldu sonuç

0|0
    0|0
  • Fb hakeme yatsin kalksin dua etsin gol ofsayt verilmeyen iki kırmizi kart bir penalti var mac 1-0 olmasa cok farkli olurdu.

0|0
    1|1
    • Yeni kurallardan haberiniz yok herhalde bir gözden geçirmeniz isterim diegonun golü yeni kurallara göre ofsayt degil

• Sen öyle san adam pasifse ofsayt degil rvp topa hareketleniyor elinden gelse topa vuracak kaldiki butun eski hakem yorumcularida ofsayt dedi ki ilk izledik bariz ofsayt he rvp topa hareketlenmese ofsayt degil.

• bu aksam pereiranın hatası çoktu kabul Ama MAÇIN KATİLİ Robin Van Persie'dir Bence

1|0
    0|1
  • kesinlikle yerli teknik direktörlerle çalışmalıyız yerli oyuncularımız yetersiz

1|0
    0|0
    • Defansımız yetersiz bizim. robben robben diyeceklerine adam akıllı defansa oyuncu alsınlar

• bence defans gayet yeterli orta saha lazım topu alıp ileri taşicak adamımız yok :/

• valla gs liyim ve zerre futbol oynamadık hayatımda ilk defa bu kadar kötü fener maçı izledim hiçbirşey oynamadık ona rağmen 1 puan çok iyi

0|0
    0|0
  • 1 1 guzwl sonuc oldu

0|0
    0|0
  • Orta saha kurgusunu tamamen Sneijder'i sakatlamaya yönelik kurmuştu.

1|0
    1|0
  • Ersun Yanal taktikleri verdi 3tane defansif orta saha ile oynamak yanlış hücum yönünden zayıf kalıyor inşallah Ersun Yanal ı dinlerde hoca sistemi düzeltir

0|0
    0|0
  • sen 2 kere 2 5 de yine aynı fikirde olurum oyşşş. Pereira şerefsizin teki zaten. Selam bu arada.

0|0
    0|0
  • futboldan anlayan kız doluşun :d

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...