Arkadaslar Kızlarsoruyor sitesine hergün gelme amacınız nedir ?

ben uzun bi süre yoktum zaten yeni ve eski arkadaslarıma merhaba iyi aksamlar diliyorum alışkanlık oldu bende zamnındaa bu sitenin cok faydasını gördüm mutluyum :))

Ben:Melankolia eski nickim :))

Güncellemeler:

Kopukucurtmaya =

mühendisi sana ayarlıyım mı :)) hem bi defa ben acmadım o baslıkları benim için acıldı o içine oturan baslıklar :)) hala yalnızmısın sen kuzum yaaa bulacam birini panpaa ama sennle fazla muhattab olmak istemiyorum defol sende yol yawrucummm :))))

:) sen sürekli beni takiptesin :))) kızım sorunun nee evet mühendis dittiiiiiii yol verildi :))))

hala köpek gibi peşimdeeee :)) bbb canımmm

engeldesin :))

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun zamandır yoktum Birisine bakıp çıkayım dedim ama sende takılı kaldım be Melankolia...

0|1
    1|0
    • bende sende takılı kaldım nolcak zencix :))

• rica ederim ben teşekkür ederim :)

• zencix bak kopukucurtma ne dio :)) sende bişiler sölesen :))))

Erkekler Ne Diyor 11

• dürüst oliyim bak

bi bigün farklı bi erotik film var mı diye arıyodum google beni buraya sürükledi daha önce bilmiyodum burayı

burda biri 9 song filminin linkini paylaşmış,daha önce biraz izlemiştim ama sonra bulamadım filmi.

bi ay falan oldu bu olaya.ilk tanışmam bu şekilde siteyle

daha sonra baktım tuhaf başlıklar yorumlar olmasına rağmen dürüstçe yazılar yazanlar da var.açık sözlü insanlar da var bokunu çıkaran da.sonra bazı kızlar çok zor duruma düşmüş gerçekten ilgimi çekti onların yaşantısı özellikle kızların tabi .ben erkeğim çünkü.samimi bi hatuna doğal bi meyli olur insanın.hem muhabbet olur hem zaman geçer diye bikaç gün önce üye oldum.henüz kimseye yavşamadım hiç mesaj atmadım ama gerçekten ilgi çekici birini görürsem dümdüz derim bu yorumunu beğendim muhabbet etmek isterim falan filan diye bişeyler derim yani.benim içinde farklı bi deneyim olur.

çok yalnızım lan :D

işim gücüm de yok evdeyim bi süre mola verdim kendime.

her yere yaza yaza uzun soluklu yalnızlığımın sıkıcılığını atarım diye düşündüm.fena da olmadı işe yaradı yani biraz.

bi de puan kazanmak güzel bişeymiş,can sıkıntısından fasülyesine pişti tavla falan oynardık üni deyken

onun gibi bişey.bi boka yaramıyo ama işte bişeyler birikiyo hissi fena değil :)

ve sürekli bi akış var benim gibi bi ikizler doğal olarak sever bu hızlı sosyal akışı,

0|0
    0|0
  • maksat laf olsun

0|0
    0|0
  • yeni bir ilçeye taşındım .çevremden uzak kaldım .kafama göre arkadaşım yok .burası istediğim gibi konuşabildiğim bir yer . kafama göre insanlar var .hergün girerim .

0|0
    0|0
  • İnsanların sorunlarını çok merak ediyorum yardım etmekte hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Birkaç farklı karakterle arkadaşlık kurmak, sanal arkadaşlık değil reel.

0|0
    0|0
  • can sıkıntısı

0|0
    0|0
  • Şu çalışmadıgım dönemde zamanı oldurmek

1|0
    0|0
  • sarıyo muhabbeti

0|0
    0|0
  • bilmem geliyoruz işte

0|0
    0|0
  • Reelde işim yoksa, şöyle bi' bakıp çıkıyorum. Geceleri de kafa dağıtmak için.

0|0
    0|0
  • geçici bi durum.. işlerim yoluan girer girmez en fazla birinizi hatırlıyo olucam..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hey gidi günler mühendis icin ne konular acmistin. kimi seviyorsan itiraf et gitsin dedigim icin de ne küfürler etmistin özelime dalip. ks sutlamisti seni. ne günlerdi panpa.

0|1
    1|0
    • yol al yawrum :) sen sürekli beni takiptesin :))) kızım sorunun nee evet mühendis dittiiiiiii yol verildi :)))) hala köpek gibi peşimdeeee :)) bbb canımmm bulamadın ama bi tane :)))

• Kopuk kendini farklı biri gibi göstermeye çalışma artık.sende sokaktaki herkes gibi bir hicsin ancak burada kendini bir yere koyabiliyorsun hiçler gibi :)...kendine cici bak bazı mühendisler kaldırım bolumunude bitirebiliyor ;)

• kopuk yeni avatar çok hoş olmuş, çok sevdim :DDD

• Şöyle bir bakınıyorum,neler oluyor diye.Bir iki soru cevaplayıp gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısı

0|0
    0|0
  • hiç işte.

0|1
    0|0
  • arkadaşa bakıp çıkıyorum hep.

1|0
    0|1
  • Misafirperverlikleri çokoş.