Ersun yanal'ın tekrar Fenerbahçe'nin başına gelmesini istermisiniz?

Zico sonrası hocalar... Luis Aragonés Christoph Daum Aykut Kocaman Ersun Yanal İsmail Kartal Vítor Pereira.. bana göre zico dan sonra taraftarın istediği gibi takımı oynatan hoca ersun yanal'dı...

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• soru hakkında hiç fikir sahibi değilim ama sana katılıyorum :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün sorulabilecek en mantıklı soru buydu... Bu yaşıma kadar Fenerbahçenin başında bir çok teknik direktör gördüm benim için iki teknik adamın yeri ayrıdır... Birincisi Zico İkincisi Ersun Yanal... bu iki hoca da Fenerbahçeye yakışır futbol oynattı , malesef ikisi de gönderildi... O yaşlı kadroyu 9 puan farkla şampiyon yapan Ersun Yanal'a şu kadro verilmiş olsaydı iddia ediyorum ki şu an en yakın rakibimize 4-5 puan fark atmıştık...

0|1
    0|0
    • o yüzden zico sonrası hocalar dedim.. seninle aynı fikirdeyiz...2008 de oynanan futbol ve ersun yanal dönemindeki oyun gerçekten iyiydi...

• %100 katılıyorum cesur teknik direktör lazım korkak diil..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Aykut Kocaman ve Ersun Yanal olabilir. Pereira ilk geldiğinde ismailin bırakdıgı takımı düzeltecek sanmışdım ama kadro kalitemiz çok iyi olmasına ragmen bunu basaramadı. bu takım aykut kocaman döneminde olsa almısdık uefa kupasını

0|1
    0|0
  • İyileri Aziz baskan istemez kiii, ismail kartali teknik direktor yaptiktan sonra dedim bu adam kafayi yemiss gercekten de yemis 💩 beyinli

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Daum beni sinir ederdi aykut kocaman maç kazanıyordu ama çok sıkıcı bir futbolla kazanıyordu. ersun yanal takımı eline aldığında şampiyonluğa aç bir kadro vardı ve onun inancıyla şampiyon olduk ersun hocanın kalmasını isterdim açıkcası. ismail kartala haksızlık ettik bence. adama zorla takımı verdiler takımda geçen sezon 3 hafta kala şampiyon olduk ligi iplemeyen bir kadro aldı. o kadroyla şampiyonluğa oynadı ve tabi yaşlıda bir kadro aldı. herşeye ramen ikinci yaptı hatta azıcık şanslı olsaydık şampiyon bile ola bilirdik. vitor denen motora gelirsek tam bir vesat takım daha 1 maçta 2 golün üstüne çıkamadı. yerlerde sürünüyoruz osmanlı maçı onun için dönüm noktası bakalım nolacak.

0|1
    0|0
  • bence
    tahminen
    Lucescu gelecek Fenerin başına gibime geliyor..
    yani bu yıldızları ancak o yönetebilir

0|1
    0|0
  • aziz olduğu sürece kulübün kapısından bile içeri giremez

0|1
    0|0
  • ismail sahayı göremiyorduki

0|1
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak diyorum pereiradan kurtulun kardeş, yani 1-0 öndeyken ribası çıkarıp ihtiyar meirelesi almak falan skandal bide kendi evinde 1-0 önde olsan da takım geri çekilmez son 20dakikada 1 değil 2-3 gol de bulabilirdik

0|2
    0|0
Yükleniyor...