Gusul abdesti almayı biliyor musunuz alıyor musunuz?

Bugün bi arkadaş sohbetinide bazı arkadaşların gusul aptesi almayı bilmediklerini farkketim onlara olayın detayını anlatım ve onlarda şimdiye kadar öğremediklerine çok pişman oldular aramızda gusul almayı bilmeyen veya ben duşa giriyorum işte gusul o diyen arkadaşlar gusul aptesi almanın önemi çoktur tamam yediğin içtiğin de bir haram durum yok ama mekruh bi durum içinde bulunuyosunuz gusul alırmısınız gusule bakış açınız nedir?

Güncellemeler:
Gusul abdesti almayı biliyor musunuz alıyor musunuz?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum da, almıyorum da.

1|5
    3|6
    • Eksileyen saygıdeğer Müslüman kardeşimiz, gelsin öğretsin bana.

Sevap işler...

• Off, sizi mi dinleyeceğim ya ben şimdi?

Yazmasın kimse bir şey şu cevaba...

Tamam tamam, aferin size.

• dinsiz diyen yokki sanki ferrari alıyolar bana alan var alamayan var diyosun memlekette su kıtlığımı var:))

Kızlar Ne Diyor 5

• evet . her banyoda bişey yaşamamış olsamda alırım.

0|2
    0|1
    • helal sanden beklemezdim ama helal diyorum:))

• sağol :) parayla imanın kimde olduğu belli olmaz derler.

• bide şu fotonu değiştirsen seni kaçırırım artık :)

• aptes değil abdest almayı biliyorum.

1|1
    2|4
  • Ben inançlı biri değilim regl haftamın sonunda banyo yaparım o kadar.Ben zaten 2 günde bir banyo yaparım.her daim tertemizim.

0|0
    1|4
    • temiz olduğunu san sen ..

• Putperest değilim ben.:)))

• yani Allah inanmayan bi kafayı anlamak zor bukadar büyük bi düzenin sahipsiz oldunu düşünmek yani neyin kafasını yaşıyosunuz kuzum sonsuz cehennem var size bi araştırın bence araştırınca doğruyu mutlaka göreceksinizdir olmadı bi hocaya git ben müslümanlık hakkında bilgi almak istiyorum de bi dinle mutlaka inanacaksın ve kazananlardan olacaksın

• cenabetmi geziyo bu millet elbet alıyolar günahtır ya lanet yağıyor almayanların üzerine

0|1
    0|0
    • baksana soruya bile herkes 1 puan vermiş milletin zoruna gidiyor heralde:)

• ben müslümanlara demedm kardeşim buraya sade müslümanmı takılıyor diğerleri yıldız vermemiş olamazmı

• olabilir tabi ama sen yinede dikkatli ol bu konularda

• her duşa girdiğimde alırım mutlaka

0|0
    0|0
    • yani mutlaka çok önemli alınması lazım ya şoktayım kimisi biliyorumda almıyorum demiş kimisi bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Tabi ki de biliyorum ve gereken durumlarda alıyorum..Bedeni temizlikten cok manevi bir temizlik benım ıcın..İnsan kendını rahat hissediyor..

0|1
    0|0
  • Herhalde alıyorumda biliyorumda

müslüman olan herkes bunu bilmek zorunda öğrenmekte zorunda.

0|2
    0|0
  • heralde bilmesek ayıp

0|2
    0|0
  • Biliyorum, almıyorum.

1|2
    0|5
  • almıyorum ben dus almayı yeterlı olarak goruyorum

1|0
    0|0
    • önemlı olan senin görüşün değilki kardeş keşke alsan Allah rızası için yaradılışımızın bi amacı var

Yükleniyor...