Sahasında kupa kaldırdığımin çocuklarıyla muhatap oluyor musunuz?

Attıkları gol ofsayt , Sneijdere talimatla yapilanlar , Burağa penalti verilmedi falan ama bu diktatör azize gidince bunların çöküşe geciceklerinden adım gibi eminim çünkü adam şikeci ve kendini kurnaz saniyo haftada 3 kere agliyo 18 yildir.

Bu sene GS Uefada Hamzaya rağmen final oynayacak , taa Ucl gruplari cekilmeden once soyluyorum hep , hatta burada soru da sordum. KaRikoyde galibiyet önemli ama Kupalar ve Sampiyonluklar daha onemli.
4. Yildizimizla cakma dünya karmalarina yenilmedik ;)

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Hakkimizdi bu mac

0|1
    0|0
    • Oyun olarak değil belki ama , kötünün iyisi olarak 16 yilda 10 kere hak ettigimiz maclardan biri olmu$tur. Ama 16 macta 12 kere fenev ya asiri ve alenen ya da gizliden azizenin talimatıyla kollanmistir.

• Valla heyecandam ac kaldm o saate:)

En İyi Erkek Görüşü

• evet attıkları gol ofsayt verilmeyen penaltımız var ama bunlar bahane değil ben bu yaşıma kadar böylesine berbat bir fener maçı izlemedim hamza çok korkak orta sahayı geçemedik resmen maçta sadece snijder bir tane şut çekti olcanın golü şansa o boyla fasülyesırıklarının arasından herzaman vurdurmazlar bu oyuna rağmen 1 puan benceçok iyi

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Ceza sahasında FB li defans oyuncusunun Burağa attığı diz darbesini unutma futbolda böyle birşey yok net kırmızı söylediklernden hariç.

0|1
    0|1
  • Aha buda kapak olsun )

0|1
    0|0
  • Sezon başında çuvalla para harcayıp Galatasaray ı rezil edeceğiz diyenler yine kendi rezilliklerinin altında boğuldular.
    O aldıkları bitik yıldızlarla bize karşı çıkamazlar birileri gerçek dünya yıldızı görmek istiyorsa Sneijder e baksın.

1|1
    0|0
  • Daha önce Fırat aydınus eyyamcıdır dedik kimse takmamıştı şimdi anlamışsınızdır o sahada galip gelmek çok zor , orada galip gelmek için hakemi de yeneceksin. pancu 3-4 lük maç bunun en güzel örneğidir

0|0
    0|0
    • Aynen haci abi dun resmen tescilli şikeciler hakem şikesi yapti sirf seri bozulmasin diye. P seriyi 7 , 8 kere bozmamiza izin vermediler.

• sorsan "ehe ehe yine yenemediniz ehe ehe"
    sezon başı kendilerini şampiyon ilan edenler, bugün ofsayttan attıkları golle 1 puanı kurtardılar. ki ordan kupayla çıkmışlığımız var çok takmamak lazım artık kadıköyü :)

0|2
    0|2
    • adamların tek büyük başarısı bizi yenmek ya. it gibi tırsıyolar ellerinde kalan tek argüman kadıköyde 16 senedir yenemiyo olmak.

• Yıllardır DURDURAMIYORLAR ve DURDURAMAYACAKLAR

feNerasyonda istediği kadar çalışsın DURMAYACAK Türkiye de futbol Galatasaray'a karşı oynanan bir oyundur tek amaç Galatasarayı durdurmaktır ama ne yazıkki başaramadılar başaramayacaklarda

0|1
    0|0
  • Keşke bir tek sahasında kupa kaldırdığımızın çocukları olsalar. :D

0|1
    0|0
    • Aynen aldiğimİz 4 sene üst üste sampiyonluk , 2 tr kupasi, 2 super kupa ve 2000'de uefa ve super kupa ; 7enevbahceyi $ikeye mecbur bırakmıştır GS Turkiyenin B. Munihi olmasin diye...

• Aynen öyle. Adamlar o kadar eziklerki pankarta sekizinci felan yazmışlar. Ulan salaklar buna rağmen Türkiyede en çok kupa kazanan takım Galatasaraysa, şike yapmana rağmen halen eziliyorsan neyin üstünlüğünden bahseder bunlar:) Dün fenevli olanın tekide en çok kupayi fenevin kazandiğini idda ediyor. Bakın birde eski şampiyonluklar sayılmamış. :D
      img04.blogcu.com/.../...ssiirler_1368687879196.jpg

• Olmazmiyiz

0|0
    0|0
  • ayy yazık ne kadar da içine oturmuş. zavallı en son galibiyeti 4 yaşında mı gördün sen yazıkkk:)

0|1
    0|0
    • 30 sene TR kupasini alamamak , Gbirligi vs bile alirken nerdeydin mağara adami $ikeci

• 20 defa siz 19 defa biz almışız o kupayı neyin tantanası bu:) bizim söylediğimiz şey rakibini 17 senedir deplasmanda yenemiyor olmanız.

• yazıkkk:) valla acıdım sana:)

• Harbi ya adam arkadan buraka diz atıyo kırmızı yok souza denen ışid militanı kaç kere sneijderin ayağına bacağına girdi sarı kartla yırttı, o kadar net ofsaytı görmüyo hadi onu bırak maç sonrası şansalın program skandal full feneri yorumluyorlar ve ofsayt pozisyonu 10 kere tartışıyolar arkadaş bu nasıl bişeydir

0|1
    0|0
    • Azize yildirim ve tsk mensubu fenevliler medyayi kontrol ediyor 35 senedir. 14 sene sampiyon olamadik cunku darbeci generaller fenevlydi ve chpliydi. Bugun de MKAnin kareografisi buna kanit. Bu ülkede futbol 555 yillik Galatasaraya karsi oynanan oyundur.

Yükleniyor...