Süper Lig'de oynuyan bir kulübün A2 takımındayım?

süper ligde oynayan bir kulübün A2 takımında sağ kanat oyuncusuyum.18 yaşındayım git gide perfonmansım yükseliyor. bugun hocam böyle gidersem devre arasında beni A takımına çıkarta bileceklerini söyledi. tabi heyecanlandım 10 yaşından beri en büyük hayalim istanbulun 3 büyük takımından birinde oynamak. neyse vucudum şu an böyle 18 yaşındayım yaşıma göre nasıl sizce. bu arada kendimi gizleme sebebim ilerde maç izlerken beni görüp bunu hatırlıyorum biyerden falan demeyin diğe gizledim.
Süper Lig'de oynuyan bir kulübün A2 takımındayım?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Oyşş

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok iyi kilon kaç peki?

0|0
    0|0
  • hadi bakalım inşallah başarılı olursun ilerde görürüz seni 3 büyüklerde. çok çalış asla vazgeçme Arda Turan gibi hedefini yüksekte tut. vücudun çok iyi kendine bakmaya devam et.

0|0
    0|0
    • Saol abi basamak basamak hedefler belirledim kendime. önceliğim A takımına çıkıp iyi işler yapıp kulüplerin dikkatini çekmek. 3 büyüklerden birine gittiğim taktirde bu sefer hedefin şampiyonluk sonra olursa avrupa. kendime bakıyorum fiziğimi korumaya çalışıyorum biraz daha zorlayıp üstüne katmaya çalışıyorum. bu yıl benim için dönüm noktası olacak.

Yükleniyor...