Bir karar alıcam yardımınıza ihtiyacım var sadece.

Biliyorum bıktınız sevgili problemlerini duymaktan fakat akıla ihtiyacım var.

Sevgilim 5 ay önce bana bir yalan söyledi yalanını ortaya çıkardım fakat sürekli inkar etti. Bu gün 5 ay sonra bu gün kabul etti. 2 yıllık ilişkim evliliğe gidiyor.Nasıl davranmalıyım bitsinde istemiyorum ama güvenimi yitirdim ne yapıcam?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• gaz veriyormuş gibi olmayayım da, bir ilişki, hele ki evlilik yalanla yürümez,

yol yakınken bitir bence, bugün yalan söyleyen, yarın aldatır, döver, bir de çocuk oldu mu

geçmiş olsun, ben yerinde olsam, isterse dünyanın en güzel kızı olsun, x konuda yalan söylüyorsa

bitmiştir o ilişki, kaybedilince geri gelmeyen şeyler vardır zaman ve güven gibi, ve güvenimi sarsan, zamanımı çalan biriyle bırak evlenmeyi, sokağa bile çıkmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yalan olan yerde hiç bir beraberlik olmaz. hele birde evlilik gbi bir kurum bunu hiç kaldırmaz. en büyük aldatma yalandır. bir kadınla yatsa bunu sana söylese yalan söylemesinden daha yeydir.

1|0
    0|0
  • 5 ay önceki yalanın boyutu önemli tabiki eğer hala devam ediyorsa bence al karşına konuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• güven gittimi birdaha geri gelmez ne yaparsa yapsın gelmez. daha da vahimi adam sana senin ortaya çıkardığın birşey üzerine 5 ay daha inkar ederek yalan söylemeye devam etmiş bir adam .

sen bunu kabullenip aynen yaşamaya devam edersen onun bildiği birşey daha olacak ki o da senin ona karşı sevginin,onun yapabileceği herşeyin ,söyleyebileceği her yalanın affedilmesi için yeterli olduğu. ve bu onun hata yapma şansını çok daha fazla arttıracaktır. karar senin

0|0
    0|0
  • Yalanını yakalaydıysan yol yakınken bırak.Tabi yalanın ne olduğu da önemli.

0|0
    0|0
  • güvenini yitirdiğin ilişkin mi evliliğe gidiyor?evliliğe gidiyorsa güvenini nasıl yitirdin?sadece bana mı saçma geliyor

0|0
    0|0
  • yalanın ne olduğuna bağlı belki sen abartıyorsundur

0|0
    0|0
  • biz ne bilelim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...