Bir zamanlar sporla ilgilenmis ve halen sporla ilgilenenler kimler? Ve hangi Spor daliyla?

Bir zamanlar sporcu olan kişiler ve halen sporcu olanları görmek istiyorum. Hangi sporu yapıyorsunuz ve yaptınız?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhabalar,

9 yasindan beri yüzme ile ugrastim orta okulun sonunda biraktim. Lisans verdi hoca kabul etmedim kabul etseydim derslerimden geri kalacak ve surekli havuzda antrenorluk yapma durumum vardi biraktim. 2sene fitness a gittim lise 3 dlte biraktim. Orta okulun baslarinda futbol akademisine yazildim Galatasarayin hoca secmelere aldi beni secti mersine goturecekti babam izin vermedi gidemedim. Sonra ki senede zaten sakatlandim. Spora uzagim son senelerde

0|0
    0|0
  • Önceden karate futbol basketbol tenis boks yüzme aklımda olanlar bunlar :) babam GSİM çalışanı olduğu için hepsinde şansımı denedim uzun süre yaptıklarım da oldu ama şu an sadece ara ara tenis ve yüzme var

0|0
    0|0
  • fitness cardio muay thai kick box da profesyonel
    Aikido da amator olarak yapiyorum lakin sakatligim yuzunden ara vermek zorunda kldim

0|0
    0|0
  • Futbolcuydum amatör ligde ayrica okulun voleybol takiminda cok iyi masatenisi oynarim. şu an yuzme ve vucut gelistirmeye basladim

0|0
    0|0
    • Olsun. Spor ilgilenen herkes profesyonel mi sanki :-) ;-) ilgilenmeye devam et :-)

• 4-5 sene amatör olarak voleybol oynadım. Şimdi de elimden geldiğince mekik çekmeye ve Yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Kariyerim nedeniyle voleybol oynayamiyorum ama vakit ayırıyorum hemen hemen her gün :-)

• Çok guzel sakin birakma hayattaki en buyuk pismanligim bir donem spora ara vermekti. Simdi 70~80 yasinda insanlari goruyorum gecmiate spor yapmayanlar yuruyemiyor bile ama spor yapanlar yuzuyor ve kosuyorlar yaslilikta kaliteli yasam icin hergun egzersiz yapilmali

• Sporcu değilim.. Birkaç yıl ağırlık çalıştım hepsi o..

0|0
    0|0
  • Boks yapiyorum

0|0
    0|0
  • 5 yıldır kosu& Fitness

0|0
    0|0
  • daha önce basketbol vardı. şimdi dağcılık ve sky diving. bunların yanında body building var tabi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...