Lig tv spikerinin adı ne?

Ulan şu ince sesli adamı hiç sevmiyorum nerde o Ercan Taner o Ercan Taner olsa bugünkü derbiyi bambaşka anlatırdı. Derbileri iki kişi anlatıyor birtanesi eski spikerlerden o fena değil ama şu ince sesli adamın gool demesi iğrenç geliyor birdaha derbi maça verilmesin şu adam bu spikerin adı ne biliyormusunuz?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Unutyum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de Ercan Taner dahil spikerler genelde kötü. O anlatan adamlar en azından gördüklerini söylüyorlar. Mesela Gomez'in Başakşehir'e attığı ikinci golde 'Gökhan topu takip etti, Yalçın geride kaldı' diye anlatıyorlar en azından.

Milli maçları falan anlatan Melih Gümüşbıçak denen herif insanı futboldan soğutuyor mesela. 'Arda, Arda, Gökhan, Selçuk, tekrar Arda Arda, Arda, Ardaaaaa' diye maç anlatıyor, ifrit oluyorum.

Ayrıca bizde spikerler tartışmalı pozisyonlar hakkında yorum falan da yapmıyorlar, hiç durmadan konuşup kafa zzzzz rus spikerler bile bu konuda daha iyi, bir oyuncu kendini mi attı? 'Burda faul yok' falan demiyorlar, veya atıyorum sarı kart olması gereken pozisyonda laf etmiyorlar.

İngiliz spikerler on numara mesela, adamlar kendi milli takımlarına gol atan İbrahimoviç'e bile 'Süper bir gool' diye seviniyor, adam gibi gördüğünü söylüyor, bir futbolcu kendini atınca 'tiyatro yapıyor' falan diyor.

0|0
    0|0
    • Ya Ercan Tanerin ses tonu ve anlatış temposu çok hoşuma gidiyor ve eski günleri hatırlatıyor. Bu adamın anlatışına bişey demiyorum ama sesi çok kötü incecik gol olunca o Ercan Taner hissini vermiyor. Bu arada bu spikerin adını biliyormusunuz?

• Bilmiyorum şahsen, ben Ercan Taner'i beğenmiyorum. Heyecanlı heyecanlı anlatıyor ama hiç düzgün analiz, anlatım yok. Saçma sapan istatistikler okuyor anca.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...