İki kişi arasında kalsaydınız birini seçebilmek için hangi çözüm yolunu bulurdunuz?

İki kişi arasındasınız ve hangisini seçeceğinize karar veremiyorsunuz, neye göre seçerdiniz? Kalbinize yakın hissettiğinizi mi, mantığınıza uygun olanı mı seçerdiniz? Yoksa başka bir çözüm yolu mu geliştirirdiniz?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• mantıklı olanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tabii ki mantık. ortak noktalar, benzer hayat görüşü, uyuşma, aile durumu ve güzellik gibi şeylerle bir kıyaslama yaparım.

0|0
    0|0
  • mantık ve kalp iki ayrı kavram ben sevgimi en iyi karşılık verebilecek tarafı secerdim güzelligi önemli degil gerisi boş

0|0
    0|0
  • 2.sini seçerdim eğer 1.sini çok sevseydim 2.sini düşünmezdim bile ona bakmassakta mantığıma yatanı seçerdim mantıklı evlilik her zaman daha sağlıklıdır

0|0
    0|0
    • erkek sırf cinsellk için ne kadar süre bi kızla çıkar ya...vazgeçip tekrar döndüğünü düşünün ..nedir bu ...ama cinselliğe çok giriyo ..seni çok özledm heppp diyor...anlamıyorummmm?**

• ben demediimm ! :D

• İki kişi arasında kalanlara hayranım..Birisinden hoşlanmaya başladıysam başka kimseyi düşünmem zaten.Başka kmseden hoşlanmaya fırsatım olmaz.

0|0
    0|0
    • kalpppppp tabi kiii...gönül sevdğinden vazgeçer mi be...mantk değil..ama bi denersin tabi...;)

• beni en çok seveni...

0|0
    0|0
  • Kalbine söz geçiremiyeceğin için, kalbime yakın olanı seçerim

0|0
    0|0
  • tabiki kalbıme yakın olanı seçerdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ikisi de olmazsa olmaz yani kalbime yakın gelip mantığıma yakın gelmeyenle olmaz

0|0
    0|0
  • gözlerimi kapatıp koklayarak sarılırdım

mantığın anasını satıyım artık

0|0
    0|0
  • güvenilir bir yer aşıkın belirsiz heyecanından daha iyidir her zaman.

0|0
    0|0
  • ikisinide denerdim eğerki sınavı geçerse o benimdir niihahaha

0|0
    0|0
  • kalbime yakın olanı

0|0
    0|0
  • Portakalı soyup baş ucuma koyardım.

0|0
    0|0
  • Kalbime yakın olan.

0|0
    0|0
  • hesap cüzdanlarına bakardım

0|0
    0|0
  • en en enn olanını. üstün olanını.

0|0
    0|0
  • Mantık olabilir.

Veya hangisi beni en çok seviyorsa onu seçerim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...