Sizce kilo vermek icin baska ne yapa bilirim?

Merhaba arkadaslar. oncelikle bunu soyluyum yazdiklarimda hata ola bilir kusura bakmayin. ben turk degilim.23 yasim var boyum 159 kilom 55.5..10 gundur diyetdeyim. sabahlari 1 adet haslanmis yumurta 1 dilim siyah ekmek 1 tane salatalik yiyorum yaninda sekersiz yesil cay. oylenleri haslanmis tavuk karisik salata siyah ekmek aksam da yagsiz yogurt yiyorum.. bol su tuketiyorum. gunde 40 -50 dakika yuruyus yapiyorum.35 dakika cardio 60 dakika da zumba dansiyla spor yapiyorum. diyete basladigimda 58 dim. simdi 55.5yuzum zayifladi dogumdan aonra biraz gobegim var bir turlu erimiyor..10 gune 2 kilo az degilmi sizce? bu yapdiklarim kac gunde etkisini gosterir? fobegimin hizli erimesi icin baska ne yapa bilirim?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• benzer bir programla 1 haftada 6 kilo vermistim ama sonradan sagliksiz oldugunu anladim, haftada bir kilo ideal, zaten asiri kilon da yok. hem ne demisler gec olsun guc olmasin

0|0
    0|0
  • Kaloriyi dusur mesela 10 degil 7 yumurta ye 300 grm tavuk yiyosan 250 grm ye pilavdan ekmekten. Azalt ve kardiyoyu. Arttir

0|0
    0|0
    • Ya arkadaslar kusura bakmayin galiba yanlis yerde paylasmisim burada yeniyim... soylediklerinizi yapicam cok tesekkur ederim

• Diyet formu. Derken burada ne alaka

• Yani bu sitede nasil zayifladiklarini nasil diyet yaptiklarini yazdikleri yer?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...