Kadıköyde beraberlik alınca şampiyonluk kutlaması yapan cimbomlular hakkında görüşleriniz?

17 senedir galibiyet göremeyince 1 puan onlara şampiyonluk gibi geliyor sanırım. Bu neyin kafası yakalayabilen varsa açıklasın?

bu fotoğrafta çok hoşmuş dostluğumuzu simbelesin ehehehe ;)
Kadıköyde beraberlik alınca şampiyonluk kutlaması yapan cimbomlular hakkında görüşleriniz?
#KadıköydekiMasumCimbomlular

Güncellemeler:
Yaz kızım;
1- Türkiyenin en çok resmi kupa kazanmış takımı Fenerbahçe'dir, 2. galatasaraydır.
2- Galatasaray'ın 100. yılında şampiyon olmuş takım Fenerbahçe'dir, 3. galatasaraydır.
3- Galatasaray-Beşiktaş ve Trabzon derbilerinde en çok galibiyet alan taraf Fenerbahçe'dir.
4- Kadıköy'de beraberliği kutlayan takım galatasaraydır.
5- 2010-11 sezonunda kümede kalma mücadelesi verirken tribünleri boş kalan takım galatasaraydır.
6- "iyi gün" taraftarı dediğimiz taraftarlar, galatasaraydadır.
@blackanqel2112 arkadaşımızdan güzel bir görsel :D

http://i.hizliresim.com/WEG7n4.jpg

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

• 4 yıldız diye tutturmuşlar arada 1 şampiyonluk fark var neyin havası bu dostum ya

0|0
    0|0
    • kadıköyde beraberliğe sevinen adamlardan bahsediyoruz 1 şampiyonluk onlar için her şey :D bu sene şampiyon olursak bu sefer "bizim uefa kupamız var" demeye başlayacaklar yani anca tırıvırı :)

• Kahrımdan ölücem zaten nasıl berabere kalırız bu mal takıma tek kale oynadık

• güncelleme nasıl olmuş :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Biz o statta kupa kaldırdıktan sonra beraberliğe mi sevinicez? Valla komiksiniz ya. 4. Yıldızı hala atlamadınız sanırım, ondan bu avunmaya çalışmalar^^

1|4
    4|2
    • 4 yıldız takım 1 yıldız takım kadar oynayamıyor hala övünüyorsunuz :D bu statta kupayıda beraberliğe oynayarak kazandınız yani galibiyet fıtratınızda yok :D anca iftira, çamur, çirkeflik ve korkaklık. alkışlar cincon

• Ben sana mükemmel oynadık demiyorum. Ayrıca popi olmakla ne alaka allasen. Laf sokmaya çalışıcam diye bu kadar düşme. Cevap veremiyorsan sus çamur atma. O golünüz sayılmamalıydı diyorum sadece. Bunu anlayabileceğini düşünmek yanlıştı zaten haklısın.

• 1 şampiyonluğa bakar 4 yıldız olmamız neyin kafası bu , sanki arada uçurum varda yetişemiyoruz mk

• Bu da bir başarıdır diyip avunmuşlar. Ellemeyelim. Şu günlerde kim sevinçliyse bırakalım coşsun.

1|0
    0|0
  • Yok ole bisey :p

0|0
    0|0
  • Hani sen fanatik degikdinnn sbsb

0|0
    0|0
    • Değilim zaten :D

• Ezeli rakipsiniz sana oyle geliyordurrr hshsh bende sevmiyorum

• ne demek sana öyle geliyodur? :D iyi misin sen ya yazılanları oku ya da yorum yapma kafana göre. adama diyorum ki küme düşsede Fenerbahçeliyim, adam bana diyor ki "30 yıl önce averajla küme düşmekten kurtuldunuz hala utanmıyorsun" ee nerede beyin? boş.

• Imı biz kıdıkiydi şimpiyin ilin idildik ihihih

0|0
    0|2
  • Beraberliğe sevinen hangi beyin özürlü?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• http://img907.imageshack.us/img907/9394/og1Xoc.jpg

http://img905.imageshack.us/img905/2740/6IIVah.jpg

Kadıköy'de Galibiyet Göremeyen ve Bir Sene Sonra Reşit Olacak galatasaraylı Bir Nesil Yetişti..

2|1
    0|2
    • demek iş emrede emre emekli olursa gs fb yi yenicek şaka maka gs 4 yıldızmış futbol takıp etmeyeli 4lemişler * :)

• Bu kadar aciz olanlar var mi cidden :)

2|1
    0|3
  • 18 yaşındaki Galatasarylı gençlerin beraberliğe sevinmelerini çok iyi anlayabiliyorum... çocuk ne yapsın hiç galibiyet görememiş ki beraberliği kazanmak sanıyor garipler :)

1|2
    0|3
  • Valla o statda kupa kaldırdıktan sonra 1 puana kimse sevinmez. :) 108 yıldır Galatasaray'ın evinde kupa kaldıramayan masum fenevliler düşünsün. :D

0|1
    0|2
    • Evde kupa kaldırma olayı bir rastlantıdır hiçbir futbol başarısı örneği yoktur. kendi sahanızda korkak gelinler gibi savunma yaparak beraberlikle şampiyon olduğunuzu unutuyorsunuzda sanki bizim yenerek şampiyon olmuş gibi havalara giriyorsunuz :D 108 yılda kaç defa şampiyonluk maçına cincon arenada çıkmışız bir söyle ona göre konuşalım? :D kimse sevinmez diyerekte kendinizi teselli edin en iyi yaptığınız şey :D

• Evet kupa kazandınız diyorum zaten ama taze gelin gibi top oynarak kazandınız bu durumda kanırtan veya koyan olmaz :D 2010-11 sezonunu 8. bitirdiğinizde tek bir taraftarınız yoktu işte böyle bir camiasınız :D

• Halen kupa maçına takılmış. :D 4. Yıldızı takarken Sneijderin attığı füzelerde kanırtmaktır. :D Görende her maç defans yapiyoruz diyecek. Valla ben her zaman GALATASARAYlıyım o zamanda utanmadım şimdide. Zamanında sekizinci olup dipten yükselip 20. şampiyonluğu almak bizim başarımızdır. :)

• kendi evimizde yenemedik diyemiyorda, beraberlik alınca şampiyonluk kutlaması yaptılar falan diyor şair burada.

0|2
    0|2
    • Yenmekten bahsediyorsunda 99'daki galibiyeti gördün mü sen abisi :D

• biraz değişin ya tipik futbol muhabbeti şu yıldaki şunu gördünmü? arşivmiyim ben :D

• Hahahhah yakın_roll iyi güldürdün helal cevaplar cuk etmiş 😉

• Lig Tv pierosuna göre ilk golde Van Persie'nin pozisyonu 18 cm ile ofsayt!

Ali ece : Hakemler bu kadar lehinize kararlar vermeye devam ederlerse 16 değil 36 yıl daha yenilmesiniz bırakmıyorlar ki yensinler.

Erman Toroğlu : Fenerin gölü açık ve net ofsayt.

Ayrıca Galatasaray'ın penaltısı verilmedi.
    Sabrinin ele değen top'a o satın alınmış hakem düdüğü çalmak zorundaydı faulü vereceksin vermezsen gol pozisyonları çıkabilir ortaya.

Ayrıca şunu da unutma.

Türkiye de futbol Galatasaray'a karşı oynanan bir oyundur.

Ağlamayı fenevliler bu da geçer. :D :D zaa ahahahahaha

0|2
    0|1
    • O pozisyon ofsayttı, penaltı yoktu ve galatasaray karı gibi top oynadı maç boyu. Şike davasından aklanıp beraat etmiş ve bu süreçte geçen sezonlar boyunca avrupadan men edilmiş bir Fenerbahçe varken, Türkiye'de futbol cincona karşı oynanan oyun diyebiliyorsan seni tebrik ediyor, 17. yılını kutluyorum.

• Yenemiyorsan yenilmiceksinde. Hem 2 kez kutladık zaten şampiyonluğu sizin statda :D daha ne olsun onun acısı asırlarca çıkmaz :D

0|1
    1|2
    • aynen o size ömür boyu yeter her yıl kutlar kutlar durursunuz :D

• Valla kardeş son 5 yılda 3 kez kutladık 2 si sizin mekanda zaten :D Sıkıntı yok biz kutluyozda sizde icraat yok :D

• son 5 yılda şike soruşturmasıyla yemeye çalıştılar bizi gündemi bilmiyorsun galiba şuanda suçsuz çıktık heba edildik üzerimizde oyunlar oynandı meydan size kaldı.

• neyin kafasındasın anlamadım kaç tane şampiyonluk görmüş adamlar buna mı çok sevincek

0|1
    1|3
  • Deplasmanda 1 puan hiç kötü değil sevinç abartı kaçmış gerçekten

0|1
    1|2
  • Çok haklısın yakışıklı eig seçsene afaffafs :D

0|1
    0|0
  • Türkiye kupasında eziyoruz, Türkiye Liginde öndeyiz, Süper kupada öndeyiz, Avrupa başarılarında iyiyiz tek avunduğunuz şey Kadıköy'de kazanamamamız ve 6-0. Baska bişeyde yok siz maçlarla övünürsünüz biz kupalarla hadi ikincisiniz ikinci Öleceksin.

0|1
    2|1
    • 3-0 den 4-3 olan maç var ali samiyen de

• @blackanqel2112 asdha bravo :D

• Kadiköyden yeni geldim kanka bruno alvesi yakaladım pİç ya tayt gibi pantolon giymiş

• Fotoğrafla ne kastediyorsun? Fotoğraf yakışmamış artniyet var.

Onun dışında gs hiç oynamadı ve 1 puanı aldı. Bulduğumuz fırsatları değerlendirmemiz gerekirdi. Olsun bu seri daha çok gider :)

0|0
    0|1
  • Kendi sahasında oynamasına rağmen orta saha kurgusunu tamamen Sneijderi sakatlamaya yönelik kuran ve satılmış hakeme karşı iyi mücadele ettik.
    Kupa kaldırıp ışıkları söndürdüğümüz stada 4 yıldızlı gelip oynamak keyif vericiydi.

0|1
    1|2
    • Birde galibiyet görseniz daha keyifli olacak sizin için :D korkak veletler gibi top oynuyorsunuz kadıköyde aynı yeni gelin gibi

• Kusura bakma ama biz sizin gibi vizyonu dar bir takım değiliz. Bizim için önemli olan galibiyetler değil kupalardır. Ve bugün 3 yıldızlı bir takımla karşilastik

• E bari yenseydiniz 3 yıldızlı takımı :D valla ben 4 yıldızı formaya bakmadan göremiyorum oynadığınız futbol 1 yıldız etmiyor

• kendi sahasında ezeli rakibine kupa kaldırtan tek takımda fenerbahçe :/

0|0
    0|1
    • kendi sahasında her yıl kupa maçına çıktığını zanneden tek takımda galatasaray :/

• 3 yıldızlı takımın, 4 yıldızlı takıma gelip kupalardan bahsetmesi garibime gitti ondan :D her neyse konu boka sarıyor. hadi iyi geceler sana

• 4 yıldız takımın 3 yıldız takımı yenememesi de benim garibime gidiyor. sanadaa

• yanlış anlamışsın sen biz 2011-2012 sezonunda sizin stadınızda şampiyonluk kupasını aldık ya onu her fırsatta hatırlatmak için yaptık ;)

0|0
    0|1
  • Deplasman 1 puan 😃 Van pörsi bariz ofsattı

0|1
    1|1
    • van persie'den önce sabri elle kontrol etti topu hakem devam etti

• Sabri el ile kontrol ediyorsa hakem düdüğü çalacak hakem yönetmedi ki oyunu taraftar yönetti ağlamayı fenevliler :D

• Hakeme karşı kazanılmış 1 puan. Sevinmek abartılmış

0|1
    1|2
  • Fenerlilerin tek ovunç kaynagi kadikoyde yenilmemesi :D

0|1
    0|2
    • Maç kazanmak övündüğümüz bir şey değil çünkü Galatasaray derbilerinde en çok kazanan taraf açık ara Fenerbahçe, yani övünecek bir çok maçımız var aynı zamanda Beşiktaş ve Trabzon derbilerindede biz öndeyiz. Kadıköyde kazanamamak bizim için değil sizin için sızıdır :)

• Bizim icin uzucu tabii yenememek ama kupayi alan gs sampiyonlar ligine giden gs o açidan bak :)

Yükleniyor...