Çok basit bir soru ? ?

Erkekler kendini ağırdan satan kız mı yoksa teklifi eden mi? bazı kızlar var pesinden koşulur bazıları da kendi gelir teklif eder sizin peşinizden koşar.hangisinden etkilenirsiniz?

Güncellemeler:
yani ağır başlı derken kibar ve erkek peşinden koşmayan asil den bahsediyorum

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• zor kadını severim onu elde etmek zordur ama onu kazanırsam kaybetmemde bi okadar zordur

1|0
    0|0
    • vay be

• niye ?

• hic merak yanlış anlama

Erkekler Ne Diyor 14

• Erkek delice seven kız ister. sadık olan kız ister. kendini satmak ne ya. Yok öyle birşey.

Seven sevdigini söylmezse ne anladım o ilişkiden

0|0
    0|0
    • Hayır şöyle daha ilişki olmadı başlamadan önce.tabiki ilişkide söyleyecek.ben oncesınden elde etmekten bahsedıorum

• öncesinden elde ettiginde cok uzun sürmez

• Teklif eden kızdan sogurum . Ama gelipte duygularını samimi bi şekilde anlatır 'Seni seviyorum Bilmeni istedim ' der. İşte o kız candır can =))

1|1
    1|0
    • basite alır mısın pekı gelip duygularını soyleyınce

• Hayır dedim ya sadece duygularını söylemesinde hiç bi sorun yok . Sonuçta kızlarda sever,hoşlanır gelip bi şekilde adım atmak lazım . Kız diye ilk adımı atmıcak diye bişi yoktur . Teklif etmedigi sürece sorun yok =)

• pekı anladım :)

• Ne peşimden koşsun nede peşinden koştursun ortak nokta da anlaşalım

2|0
    0|0
  • basıt kızlar genelde cınsel ıcerıklı kullanımlar ıcındır agır kızlar ıse cıddı ılıskılerın kızlarıdır kı sonuc evlılıge kadar gıder

1|0
    1|0
    • bncede böyle.peki ağırbaslı kolay elde edılemeyen yanı cıddı dusunulen bırınden etkılenır mısınız yoksa ılgınıızı cekmez mı

• bu mantık degıl kı guzelım mantık olsa neden bu nıtelıklere sahıp bırını araym kı dırekt durumu ıyı bana sorun cıkarmayacak genıs bırıyle evlenırım adı evlılık olur sadece ama ınsanlar zor olanı elde ednce o kısı degerlı oluyor emın ol vazgecılmez oluyor ee madem vazgecılmez brını bulmussun neden bır yuva kurulmayasın kı bu ınsanla

• guzel anlattın peki =))

• 3 günden fzla peşinden koşturuyosa şansını kaybeder o hatun

0|1
    3|0
  • bunlar ince detaylar sonrası önemli sonrası kız gelir teklif ederde sonra fitil fitil getirir arkadaş.

0|0
    0|0
  • Ne istediğime bağlı ciddi birşey istiyorsam ağardan alan kızdır tabiki

eğer ki art niyetliysem teklif eden kızı seçerim.

ama şuda var ki her erkek zor kızı sever tabi zor dediysek peşinde avere edecek kadar

değil ona göre fazla uraştırmayın bizi:)

0|0
    0|0
    • benım zordan kastım çıkmadan once . cıkarken tabı kı o da yapmlı bırseyler ama mesafeyle

• Peşinden kosturması 3 günü geçmemesi lazım

0|1
    0|0
  • fazla sümsük olmasın.. ama cok asırıda.. gevsk olmasın orta kıvamda.. olursa.. idealdir..

0|0
    0|0
    • çıkmadan önce bahsediyorum o mu senle ilgilienmeli yoksa kolay elde edılen degerlı degıl mı senın ıcın cıddı dusunmez mısın

• nasıl bi türün var ya senin.. =) bi doktora görünmen gerekiyor... pardon bu tür vakalara veteriner bakıodu dimi =).. evcil beslemiyorum yoksa.. seve seve sahiplenrdim seni..

• oglum gıt bak iyice ergenlııgnı doktun bu ne amele laf koymadır ya yok veterıner bakıyordu di mi falan ben anasınıfında en son bırıne demısıtm boyle.laf koyamıyorsan burda ugrasma sıktın

• çok yalaka olmasın ama sevdiğini hissettirsin

0|0
    0|0
  • Tamemen elektrik meselesi bu

0|0
    0|0
  • bu işlr böyle belli olmaz çıkarkenki hal ve hareketlerden insan aşık olur

0|0
    0|0
  • Kızın teklif etmesi şart değil ama cesaret vermeli.Naz yapmamalı.

0|0
    0|0
  • erkekler cilveli kızlardan hoşlanır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kolay elde edilen şeyler fazla değerli olmaz diye düşünüyorum.

7|0
    0|0
  • ağzına mıçanların peşinden gidiyorlar genelde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...