Fenerliler bir toplansin ne olacak bu halimiz?

Arkadaslar bu ladro ile bu takimin bu halinin tek sebebi olarak pereirayi goruyoeum gitme zamani geldi de geciyo

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun Pereira'da olduğu kadar, kötü kadro planlamasında.

Takımın iyi bir oyun kurucusu yok, Diego zaten malum, onun yerine atak yönlendirecek bir oyuncu yok. Nani ve Marjoviç zaten yeterli kondüsyona sahip değil. Forvet rotasyonu da sıkıntılı, takımın bir tane bile hızlı forveti yok.

Sözün özü, bu takım çok daha iyi oynamalı, hocada suç var ama oynatmak istediği futbolla alakasız bir kadro var. Çok iyi oyuncular var ama iyi planlanmış bir kadro yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Takımın bu halinin tek sebebi olarak aziz yıldırımı görüyorum ben çok sık teknik adam değişikliğine gidiliyor ve takıma çok fazla müdahale ediyor belki bu sene elini biraz çekdi ama 2 senedir yapacağını yapdı maalesef

0|0
    0|0
  • Meireles gitsin ya orta saha canlı değil diego nereye kadar
    Etkili forvet yok gol bulamıyolar RVP bir halta yaramıo

0|0
    0|0
  • Ben sizi dinlesem sadece :)

0|0
    0|0
  • Bizim işimize geldi ama skor Zuhahaaaaa

0|0
    0|1
  • Aziz gitsin teknik direktörün ne suçu var

1|0
    0|0
  • Yine hevesimizi kirsagimizda birakti bu takim beni öldürecek

0|0
    0|0
  • Beraberlik bizim için mağlubiyet gibi 6saraylılarada bu beraberlik galibiyet gibi bakın nasıl seviniyor reziller halbuki maçtan önce çok iddalılardı :(

0|1
    0|1
  • Haklısın valla bu arada berabere mi bitti maç :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadroda ne var olm? Ezeli rakibiniz G. Sarayla eşit puandasınız.

Biz zirveden akıp gidelim.

Siz iyi-kötü geçinip gidiyorsunuz. Kardeş kardeş oynayın işte.2 büyükler sizi.

0|1
    0|1
  • Hakem ofsayttan golü vermese çok farklı bir maç olabilirdi Fenerbahçe ise bu kadro kalitesi daha ziyade genişliği ile iyi durumda değil.

0|1
    0|1
  • Kardeş kardeş puanlar bölündü işte sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Perreira cok sacmalamaya basladi. Takim 10 numara top oynarken sicti agzina sistemin. Meireles ne ya, senin ben teknik drektorlugune sicam meireles ne.

0|0
    0|0
  • şerefsizim beni oynatsın orta saha da canımı dişime takarım nedir abi bu ya. Gol atiyoruz geriye yaslanıyoruz. La yok mu şöyle vahşi saldiran bir takım ulan bir gün kanser olcam fenerbahçe yüzünden ya da kör.

0|0
    0|0
  • Periera denen şahsiyetsiz orta sahasını tamamen Sneijder i sakatlamak için kurmuş.
    Böylece hoca olmaz.

0|0
    0|0
  • Derbinin kazananı Beşiktaş.
    Tabi yarın hakem kazanmaması için elinden geleni yapacaktır.

0|0
    0|0
  • Ulan hakemde olmasa nasıl yenicektiniz acaba?

0|0
    0|0
  • GS çakalım da kim geçerse geçsin

0|0
    0|0
  • Pereira siktr gt

1|0
    0|1
Yükleniyor...