Van Pörsi bariz ofsayt değil miydi?

Bildiğin ofsayt yani tartışmasız nasıl devam ettirdi hakem anlamıyorum.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Fenerin golü ofsayt zaten. Ayrıca faul yapana kırmızı kart vermesi gerekirken vermedi. Kısacası Galatasaray'a karşı fenerin tarafını tutan berbat bir hakem yönetti bence maçı^^

0|0
    1|0
    • Resmen taraftara göre düdük çaldı.. Böyle hakemler neden derbi maçına verilir.
      Ver Cüneyt Çakırı

• Nedeni belli değil mi sence de. Bunlar hep fenerin lehine.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bitti mi ne oldu? Durum ne

0|0
    0|0
  • Boşver en azından biz onurumuzla attık golümüzü ama haksızlık vardı ya

0|0
    0|0
  • Ağlamayın cinconlar ağlamayın beraberliğe sevinecek kadar iyicene küçüldünüz herkezin gözünde beraberliğe sevinecek takım bizim rakibimiz asla olamaz bizim gerçek rakibimiz beşiktaştır

0|0
    1|0
    • l*n ofsayt gol izle😃 Hakemler Aziz Yıldırım sözünden çıkmıyor:)

• Elle gol atanlar bunu mu diyor ahaha ağlama 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 7

• Souza atılabilirdi, Sneijder'i defalarca sakatlayacak sertlikte hamlelerle sindirmeye çalıştı.

Ba denen denyo çizgi hakeminin önünde Burak'a diziyle vurdu mesela.

Fener o futbol Avrupa'da oynasın maçı 9 kişi bitirir.

0|1
    0|0
  • O pozisyon için fırat aydunusun ailesine ve mezardakilerine s. elam yolluyorum umarim rahat etmiyorlardır

1|1
    1|1
  • AÇık ve net göstere göstere ofsayt nasıl görünmüyo bilmiyorum ama olsun öyle ya da böyle zor deplasmanda 1 puan çıkardık bu sene ilk yarıda derbilerimiz hep deplasman Trabzon 3 FB 1 puan şimdilik iyidir ama hakem vermese golü çok farklı olabilirdi.

0|0
    0|1
  • Net ofsayttı ama Aziz Yıldırımın açıklamalarından sonra böyle bir hakemle karşılaşacağımızı biliyorduk.

1|0
    0|1
  • Gol fırat aydınusa girdi zaten. Sıkıntı yok.

0|1
    0|0
    • Sadece ona olmaz

• Ofsaytın tanımıydı resmen gol.. Ben stada yakın oturuyorum, mactan sonra balkona cıktım çayımı sigaramı alıp izledim çıkanları :) söve söve sevine sevine maça giren herkes kafası eğik ayrıldı. Sosyal medyada ise ahkam kesmeye devam ettiler. Beraberliğe sevinen gsliler diye, halbu ki içlerine o beraberlik öyle bir oturmuş ki. Aydınus u geç federasyon bile çıkartamaz.

• Van Pörsük. :D

0|0
    0|0
  • Bin tl miz gitmiş ofsayt diyorsun hocam ya. Aynen ofsayt'tı gitti benjamin amcalar :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...