Fenerbahçe - Galatasaray Maç Hakkında Düşünceleriniz?

Diego Ve Olcan'ın Karşılıklı Golleriyle Maçın Skoru Fenerbahçe: 1 - Galatasaray: 1
Bu Skor #Beşiktaş'a Yaradı Düşünceleriniz Nedir?

0|0
410

En İyi Kız Görüşü

• Hakem berbat ötesi. Fenerin attığı gol ofsayttı. #Galatasaray kazanmalıydı maçı^^

0|1
    2|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş kardeş berabere kaldı akıllı uslu bunlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu mal takımı nasıl yenemedik ya

0|0
    0|0
  • İyi olmuş.

0|0
    0|0
  • Bu sefer yenecez kadıköy de hissediyorum diyen mallara gelsin yenemedik olsun arenada çakarız daha önce bir çok kez galip gelmiştik

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Berbat bir hakem, berbat bir futbol.

Türkiye'de adam gibi derbi maçları Beşiktaş-Fenerbahçe maçları oluyor zaten senelerdir.

Galatasaray berbattı, özellikle ilk yarı, Fenerbahçe bu berbat oynayan Galatasaray'a seyirci desteğine rağmen iyi bir futbol oynayamadı.

Fenerbahçe Avrupa'da böyle maç oynasın 90. dakikaya kadar 11 kişi kalamaz, Souza'nın sahadaki görevi Sneijder'i biçmekti resmen. Adamı sakatlamak için uğraştılar kart bile çıkmadı hakemden, Chejdou'nun sarı gördüğü pozisyonda ise faul bile yoktu hakemin bir standardı olmalıydı.

Fener'in attığı gol ofsayt. Van Persie olunca Muslera alacağı topu yumrukladı ama Galatasaray top mop oynamadığından taraftarı şikayet edemez.

Ba denen yavşak ceza sahasında çizgi hakeminin önünde Burak'a diz attı gören, duyan, kart veren yoktu.

Fener 70'den sonra oyundan düştü, Galatasaray baskı kalkınca top yapmaya başladı, golü de ancak Sneijder'in atabileceği bir pasla buldular zaten.

Derbi maçlarda futbol, rekabet olması gerekir ama sahada futboldan çok kickbox maçı vardı. Uzun süredir bu kadar çok faul kararı olan maç görmedim ben ki içinde verilmeyen fauller de vardı.

0|1
    0|0
  • 18 yaşındaki galatasaraylı gençlerin Kadiköyde galibiyet görebilme şansları seneye kalmıştır.. ilgililere duyurulur... :)

3|2
    0|2
  • Maçın hakkı genel olarak beraberlik gibi durabilir ama hakem maça açık ve net tesir ettim ofsayttan golü vermese herşey farklı olabilirdi.

0|0
    1|0
  • Sahada hakeme karşıda bir mücadele vardı. Eleştirilen Olcan harika oynadı. Özellikle gol sonrası havlayanların sesi nedense kesildi. Net 1-2 bitecek maç 1-1 bitti. Bir kaç hafta daha liderlik koltuğunda oturun ne diyelim. :D

0|2
    0|1
    • Vallahi Lig Başladı Başlıyalı Liderliği Bıraktıgımız Yok :) Bırakacağımızıda Zannetmiyorum.. Yıldız Takım Dediniz Oturmadı Dediniz Sonuç Ortada.. Lider Olmanız İçin Teknik Adamınızı Bir An Önce Yollamanız Lazım Ondan Sonra Belki Liderlik Şansınız Olabilir Oda Belki..

• Geçtigimiz haftalarda çokta iyi futbol oynadık. Benfica maçı bunun bir göstergesi. Lig başladığından beri lider olmanız önemli değil. İlk bi' bizle oynayın. :) Şerefli üçüncülükler dönemine daha var. :)

• 2. Yarı Sneijder insiyatifi eline alınca golü bulduk, Olcan gerçekten iyi oynadı
    Arenada bu Feneri tokatlayacağız

0|1
    1|1
  • Ofsayt ve bariz gs aleyhine oynadi hakem karaktersiz

0|1
    1|1
  • Vitor istifa!!!

0|0
    0|0
  • fenerbahçe almalıydı bu maçı

1|0
    1|2