Başkalarının düşüncelerini fazla önemsiyorum bu durumdan nasıl kurtulurum ?

Başkalarının düşüncelerini fazla önemsiyorum dalgaya alınınca yada ufacık bir şakayı büyütüyorum takıntı yapıyorum bu durumdan nasıl kurtulurum ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne yazık ki başarsız insanlar bu. başarılı insanlar sadece kendi kafasını dinlerler bu da azınlıktır. sen de başarılı olmak istiyorsan 10 kişiyi önyargısız dinle ama en son kararı sen ver. içinde görünmeyen kendi sesinle benim dediğim olacak ona katılmıyorum bunu sürekli kendi kendine söylemelisin. kişisel gelişim kitapları okumalısın. zihnine olumsuz düşüncelere karşı kapıları sımsıkı kapılmalısın ve sürekli ben mükemmelim de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Birşey soylemeden once bıraz duşunmeye çalış.. Bazen ağızdan çıkan sozler gerı gelmıyor buyume olayı hakkında ne desem boş yapında varsa buyutursun ama atlatmanın yolu bırı ıle paylaşıp onun aslında kuçuk olduguna ınandırması senı ;) Takma herşeyı kafana

0|0
    0|0
  • kendi düşüncelerini önemsiyor musun?

0|0
    0|0
  • egıtım sart arkadas

0|0
    0|0
  • kişiliğinle alakalı.. biraz egoist olmayı öğrenmen gerekiyo.. üstüne üstüne gitmen gerekiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanları mutlu etmek, kendini mutlu etmekten daha önemli çünkü senin için.

Kimseyi s..leme anasını.

Hepsi ayrı şerefsiz...

0|1
    0|0
  • kendine guven kndini sev icinden geldigi gbi konus ve davran asilmayacak bsey degil onemse kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...