Öteki dünya olmadığını düşünün öldük mü yok olacağız...

yaşa ve öl şeklinde oluyor. yok olunca da yine doğmadığımız zamanlar gibi hiç olacağız çok korkunç değil mi... ben inanıyorum ahirette ama olmadığı bir düşünsenize çok kötü bitiyor her şey.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• link

Aşağıda kıyamet suresinin meali var. Onu okumanı rica ediyorum soran arkadaşım.. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tek kelimeyle aptalsın ahiret diye bişey var osıra görürüz tmam

0|0
    0|0
  • Dogmadan once ne hissetmissen oldukten sonra da onu hissedecegine inanir dinsizler.

0|0
    0|3
    • Dokundurmadan geçmeyeyim diyorsun:) Pekala Tanrı kaldıramayacağı bir kaya yaratabilir mi? sorusuna gelirsek; Tanrı' nın bulunduğu ortamda yer çekimi olduğunu bir kanıtlasın bizim arkadaşlar:)

Erkekler Ne Diyor 3

• yoo ölüm de bazen bi çeşit kurtuluştur.. dert yok tasa yok borcun varmış benzine suya elektriğe ekmeğe zam gelmiş.. tınnnn

1|0
    0|0
  • Sana kötü haberlerim var... Hiçlikten geldin hiçliğe gideceksin. Yusufcuk moduna girmek serbest.

1|0
    1|0
    • nereden biliyorsun ateistmisin

• Biraz derinlere dalarsan baha hak verirsin. Ben hayatımın son 4 yılını sadece böyle şeylere harcadım. Çıkardığım sonuçlar ise bunlar. Yani tavsiyem araştırman. Emin ol haklı olduğumu göreceksin. Amacım muhalefet olmak değil. Yoksa bende isterim sonsuz yaşamı.

• ben seni anlıyorum eleştirmiyorum. bilgilerini paylaş

• ahirete inancının zayıflığından kaynaklanıyor bu korku

0|0
    2|0
Yükleniyor...