Muslera çok iyi kaleci değil mi?

Elbette her kaleci hata yapar ve gol yer Neuer geçen hafta hata yaptı mesela Petr Čech in elinden kaçırdığını falan biliyoruz ama genele bakmak lazım Gs çok şanslı eğer o olmasaydı çok farklı olurdu

Ben hep sevmişimdir duruşunu bence sayılı kalecilerden biri keşke Beşiktaşta olsaydı kesin şampiyon olurduk o kadar özgüvenli ki sani neuer

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• MuslerAsk o. Iyi ki var❤ Ama keske diger oyuncularimiz onu ornek alsalar. Icim gidiyo onun tek basina savasini gorunce.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer olmasaydıdan ve olsaydıdan tahmin yapılmaz.

Eğer diego orada olmasaydı, aziz şikeden hukuksuzluk yoluyla aklanmasaydı, hakem ofsayt olan golü vermeseydi, fenerli futbolculara hakem hakettikleri kartları verseydi tarzında uzar bu cümleler.

İyi bir kaleci gerçekten de adam gibi adam. Bazıları gibi götüyle top tutmaya çalışmıyor, kendi milli takımının maçında ısınma sırasında sahayı terkedip gitmiyor veya hır gür çıkarmıyor maç içinde. Aldığı kartları bile profesyonel olarak alıyor.

Bu adamdan sonra yine karakter olarak ve oyun olarak benim ikinci sırada gelen Onur Recep Kıvrak var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet muslera tabiki 😍

0|0
    1|0
  • Bizim kalecimiz oyledir 😄😄 evet cok iyi

0|0
    0|0
  • Muslera çok özel bir kaleci

0|0
    1|0
    • evet öyle gsdan gidecek diye çok sevinmiştim transfer haberleri çıkınca ama gitmedi :(

• biz onu kimseye bırakmayız.

• çokta tatlişko bir kaleci aynı zamanda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi kalecide yediği goldede açık ofsayt var yoksa gol yemezdi çıkardığı toplarda var hakeme rağmen 1 puan iyidir nediyelim Muslera dünyanın en iyi kalecilerinden biri.

0|0
    0|0
  • Sağlam kaleci

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama bu akşamda iyi oynadı açıkcası 2. yarı 3-2 yakalandı cimbom diego bomboş neredeyse köşeye çekti adam uzandı ve çıkardı. iyi kaleci ama bir casillas brova değil.

0|0
    0|0
  • İnşAllah futbolu Galatasarayda noktalar.

0|0
    0|0
  • O değilde sneijder'ın bacağını kırdılar :D

0|0
    0|0
  • Yaparsa vari Kadıköy'de hata yapma

0|0
    0|0
  • Bir beşiktaşlı olarak muslera ligimizn en iyi kalecisi

0|0
    0|0
  • Tartışmasız türkiyedeki en kaliteli kaleci şu an muslera