Yinemi Yenilicez be Cimbomum?

Yeter artık nedir bu.. Kadıköye çıkınca bu takıma bişey oluyo, herkese ligde 34 hafta var bize 33 anasını satim. Yinede umudumuzu kaybetmiyoruz biz Real Madridi 2-0 dan yenmiş takımız 2. yarı herşeyi değiştiricek gücümüz var.

Haydi aslanlarım 2. yarı farklı olsun!!!

Güncellemeler:
Sizlerinde yazdığı gibi gol ofsaytmış

http://i.hizliresim.com/WEGWp8.png
Goooollllllllllllllllllllllllllllllllllllll :D :D

Haydi cimbomum !!!

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• gol ofsaytmış. hem fenevle hem hakemlerle mücadele ediyoruz.

1|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamam kötü başladık da abi hakemler sıkıyor canımı en çok. Ofsaytı bilmeyen insan kalmadı artık hala salak yerine konuyoruz.

0|1
    0|0
    • umarım öyle değildir bir ofsayt golüyle feneve yenilmek hepten koyar

Erkekler Ne Diyor 6

• Yedigimiz golde rvp ofsayt oyun ortada giderken boyle gol yiyoruz ondan sonra buyu var

0|1
    0|0
    • izleme şansım olmadığı için radyodan dinleyebiliyorum spiker ligradyo spikeri fenevin çok üstün oynadığını söyleyip duruyo

• Bariz degil ama daha atak

• Ofsayttan gol attılar yan hakeminde uyarısı vardı. Şeref yoksunu eyyamcı fırat iş başında.

0|1
    0|0
  • Azıcık bastırın la paso fener top oynuyor büyük oyuncuların maça ağırlık vermesi lazım

0|1
    0|0
    • Hiç sorma spikerde sneijder sedyeyle çıktı dedi, bir güvendiğimiz o var oda sakatlandı 2. yarı inş devam eder

• Selçuk da yokki etrafta tek sneijderle olmaz bu iş

• bizim 3. bölgede biraz topa basmamız lazım olası duran topta işi çözeriz

• Çok zor zaten gsın yenileceği belliydi defans hattınız berbat ortasahada da selçuk tek başına ne yapsın bak şu takımın kalesin muslera değilde tolga ya da volkan olsan farka gider şu maç

0|0
    0|0
    • Hamza malı dnayeri yedek başlatmış, ben carol den bişey göremedim hakanı sola göbeğe dnayeri alması lazım

• Sneijder in 2. yarı devam etmeyeceği söylendimi?

• Sedyeyle çıkarttılar çok zor dönmesi

• Mecbuuuur

0|0
    0|1
  • Ofsayttan yedik valla golu de ama kotu oynuyoruz sneijder e de eziyet ettiler resmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...